امکانات ویژه
معرفی اجمالی امکانات ویژه در نرم افزار سی.آر.ام CRM
2019-06-09
پشتیبانی و خدمات
پشتیبانی رکن اصلی در انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان سی.آر.ام CRM
2019-06-09

معرفی اجمالی تنظیمات و سطوح دسترسی در نرم افزار سی.آر.ام CRM

تنظیمات پیشرفته و سطوح دسترسی

تنظیمات پیشرفته و سطوح دسترسی CRM در سی.آر.ام

 

نرم افزار  ( سی.آر.ام ) CRM یک نرم افزار مدیرتی برای جذب مشتری است . و به منظور حفظ وضعیت فعلی فروش یا افزایش  آن مورد استفاده قرار می گیرد. مدیران بوسیله این نرم افزار به سه روش فروش خود را مدیریت می کنند .

  • جذب مشتری بالقوه جدید
  • حفظ مشتریان فعال قبلی
  • جذب مشتریانی که قبلا فعال بودند ولی اکنون دیگر ارتباط ندارند.

در این نرم افزار پرکابرد ، سوابق کامل مخاطبین ، اعم از مشتری ها ، پیمانکاران ، کارمندان ، ذی نفعان و … ثبت و نگهداری می شود. در کل هر نوع اطلاعات که ممکن است برای مدیریت مشتریان لازم باشد قابلیت تعریف و ثبت دارد. نرم افزار سی.آر.ام CRM

همانگونه که نرم افزار حسابداری با شفاف سازی حساب ها و کنترل مطالبات مالی، موجبات سودآوری شرکت را فراهم میسازد، نرم افزار CRM هم با ایجاد تمرکز برروی فایل های مشتریان عاملی سودآور در جهت منافع شرکت می باشد.  

اطلاعات کامل تر در رابطه با دیگر قسمتهای نرم افزارمدیریت ارتباط با مشتری سی.آر.ام CRM را در معرفی اجمالی مطالعه فرمایید.

این نرم افزار سی.آر.ام CRM جامع از بخشهای مختلفی تشکیل شده است.

مدیریت ارتباط با مشتریان
مدیریت ارتباط با مشتریان CRM سی.آر.ام

برای مشاهده فیلهای آموزشی کوتاه در رابطه با سی.آر.ام مدیریت ارتباط مشتریان می توانید به کانال سرواپ در آپارات مراجعه نمایید

تنظیمات پیشرفته و مدیریت سطوح دسترسی

یک نرم افزار به صورت پیش فرض دارای اجزای متنوع و متفاوتی است . مدیران کسب و کار همیشه ترجیح میدهند تا کاربران آنها متناسب با نیازشان به اجزای نرم افزار دسترسی داشته باشند.

همچنین ماندگاری و بی رقیب ماندن هر کسب وکاری منوط به حفظ وانحصار اطلاعات مشتریان و مخاطبین آن کسب و کار است. اگر همه افراد یک شرکت بدون سطوح طبقه بندی شده به تمام داده های مشتریان ، تامین کنندگان و مخاطبین دسترسی داشته باشند به مرور زمان از بین همین کارمندان ، اطلاعات به رقبا درز پیدا می کند و یا برخی از آنها با تکیه بر بانک دانش رایگانی که در اختیار دارند ، تبدیل به رقبایی می شوند که تمرکزشان خیمه زدن بر مشتریان فعال شرکت می باشد.

بسته های نرم افزاری که توسط رکاما ارائه می شود ، با دقت بسیار زیاد مدیریت سطوح دسترسی را در در اختیار مدیران کسب وکار قرار می دهد.

تنظیمات پیشرفته و امنیت اطلاعات

  • تنظیمات پایه نرم افزار
    • تنظیمات سطوح دسترسی به گروه مشتریان و مخاطبین
    • تنظیمات سطوح دسترسی به اجزای نرم افزار
    • تنظیمات اطلاعات پایه

گستردگی در ایجاد دسترسی و مدیریت تعریف اطلاعات سبب شده تا امن ترین بسته یکپارچه نرم افزاری با عنوان الماس در اختیار مشتریان قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonمشاوره رایگان