پرونده مخاطبین
معرفی اجمالی پرونده مخاطبین در نرم افزار CRM سی.آر.ام
2019-06-06
sms email اطلاع رسانی
معرفی اجمالی ماژول اطلاع رسانی مدیریت ارتباط با مشتریان سی.آر.ام
2019-06-09

معرفی اجمالی گردش کار و مدیریت وظایف در CRM

sticky-task-note

sticky-task-note سی.آر.ام CRM مدیریت ارتباط با مشتریان

 

کوتاه در رابطه با مدیریت ارتباط با مشتری سی.آر.ام CRM

نرم افزار  مدیریت ارتباط با مشتریان (سی.آر.ام) CRM یک نرم افزار مدیرتی برای جذب مشتری است . و به منظور حفظ وضعیت فعلی فروش یا افزایش  آن مورد استفاده قرار می گیرد. مدیران بوسیله این نرم افزار به سه روش فروش خود را مدیریت می کنند .

  • جذب مشتری بالقوه جدید
  • حفظ مشتریان فعال قبلی
  • جذب مشتریانی که قبلا فعال بودند ولی اکنون دیگر ارتباط ندارند.

در این نرم افزار پرکابرد ، سوابق کامل مخاطبین ، اعم از مشتری ها ، پیمانکاران ، کارمندان ، ذی نفعان و … ثبت و نگهداری می شود. در کل هر نوع اطلاعات که ممکن است برای مدیریت مشتریان لازم باشد قابلیت تعریف و ثبت دارد.

همانگونه که نرم افزار حسابداری با شفاف سازی حساب ها و کنترل مطالبات مالی، موجبات سودآوری شرکت را فراهم میسازد، نرم افزار CRM هم با ایجاد تمرکز برروی فایل های مشتریان عاملی سودآور در جهت منافع شرکت می باشد.  

اطلاعات کامل تر در رابطه با دیگر قسمتهای نرم افزارمدیریت ارتباط با مشتری سی.آر.ام CRM را در معرفی اجمالی مطالعه فرمایید.

نرم افزار AlmasCRM از بخشهای مختلفی تشکیل شده است.

مدیریت ارتباط با مشتریان
مدیریت ارتباط با مشتریان CRM سی.آر.ام

وظایف ، گردش کار، فرم ساز ، یاد آورها و اقدامات

در تمام کسب و کارها ، فرایندهای کاری متفاوتی وجود دارد و اجرای هر فعالیت سوابقی را ایجاد می نماید . سوابق فعالیتها ، چه آنکه در قبال یک مخاطب یا کاملا سازمانی باشد ، در تصمیم گیری های به موقع ، دقیق و صحیح در هر شرکت مؤثر است.

در نرم افزار CRM الماس در زیر سیستم (ماژول) وظایف ، به صورت کاملا منعطف و با چهار ابزار می توان سوابق کارها و فعالیتها را ثبت نمود و یا نسبت به وظیفه یا اقدامی یاد آور ایجاد کرد.

  • وظایف ساده
  • گردش کار ساده
  • گردش کار پیشرفته
  • گزارش اقدامات پرسنل

مدیریت ساده وظایف

در وظایف ساده یک مدیر می تواند، وظیفه ای را برای خودش یا یکی از همکارانش ، برای زمانی مشخص ثبت نماید. نرم افزار در تاریخ و ساعت مشخص شده ، وظیفه را به مسئول تعیین شده یاد آوری می نماید. مسئول وظیفه ، میبایست ، اقدامات لازم برای اجرای وظیفه محوله راانجام دهد و یا آن را به شخص دیگر محول نماید.

در این نوع وظیفه ، کاربر می تواند در قبال گروهی از مخاطبین وظیفه گروهی ثبت نماید یا آنکه یک وظیفه را به گروهی از کاربران نرم افزار محول نماید.

مدیرت گردش کار ساده

تفاوتهای گردش کار ساده با وظیفه ساده در این است که مسئول بعدی ، توسط نرم افزار و بر مبنای تعریفی که از قبل انجام شده ، تعیین می شود . به این معنا که ، به محض اعلام اتمام وظیفه توسط کاربر ، نرم افزار وظیف را در کارتابل وظایف کاربر جاری میندد و یک وظیفه در کارتابل کاربر تعریف شده بعدی باز می نماید.

مدیریت گردش کار پیشرفته

در این نوع از مدیریت وظایف ، از قبل مراحل فرایند ها تعریف می شود . مدت انجام آن مشخص می شود . مسئول یا مسئولین آن تعیین می گردد(دستی یا از چارت سازمانی). فرم ها و فایلهای مرتبط پیوست می شود . واقعه ها مثل پیامک ، ایمیل و … تعریف می گردد. توالی وتعامل مراحل نسبت به یکدیگر تعیین می شود و وظیفه برای اجرا مجاز می شود.

پس از عملیاتی شدن گردش کار پیشرفته ، کاربران با انتخاب مرحله ای از یک گردش کار ، در واقع اعلام می کنند که یک فرایند شروع شده است.

نرم افزار این فعالیتها را متناسب با آنچه از قبل تعریف ، تبیین و تعیین شده پیش می برد تا به پایان برسد یا کاربری که مجاز است به آن پایان دهد.: در برخی از کسب و کارها یادآوری وظایف لازمه انجام آنها نیست و کاربران یا به صورت دورکاری یا متناسب با شرح وظایف تعریف شده خود نسبت به انجام آنها اقدام می کنند .

مدیریت اقدامات پرسنل

اما مدیران کسب وکار می بایست بتوانند عملکرد پرسنل خود را رصد یا ارزیابی نمایند . لذا ، کارمندان روزانه یا هفتگی اقدام به ثبت گزارش کار خود می نمایند . پس مدیران به راحتی می توانند عملکرد پرسنل را رصد و کسب و کار خود را مدیریت نمایند . نکته مهم در این قسمت این است اگر کارمندان اقداماتی را برای مشتری یا مخاطبی انجام داده باشند و آن را در گزارش کار خود آورده باشند ، سوابق اقدامات آنها در پرونده مخاطب نیز ثبت می شود.

برای مشاهده فیلهای آموزشی کوتاه در رابطه با سی.آر.ام مدیریت ارتباط مشتریان می توانید به کانال سرواپ در آپارات مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonمشاوره رایگان