نرم افزار مدیریت وظایف
نرم افزار مدیریت وظایف در سازمان | مدیریت وظایف کارکنان
۱۳۹۹-۰۹-۰۹
Survey software نظرسنجی و CRM
نرم افزار نظرسنجی | Survey software
۱۳۹۹-۰۹-۰۹

نرم افزار مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن متبرکه

Managing vows in CRM سی آر ام و نذورات

Managing vows in CRM . مدیریت نذورات با کمک سی آر ام . نرم افزار مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن مذهبی . کاربرد CRM در نذری ها.

امام زاده ها و اماکن متبرکه یکی از مراکزی هستند که مسلمانان زیادی نذر خود را به مسئولین آن می سپارند.  اما مدیریت این نذورات به خصوص در روز های مناسبتی سال ممکن است سخت شود و اشتباهاتی رخ دهد. به همین جهت نیازمند مدیریت قوی در خصوص این امر وجود دارد. مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن متبرکه را می توان کمک نرم افزار انجام داد. نرم افزاری به اسم CRMکه به اسم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان نیز شناخته می شود و مدیریت نذورات را آسان می کند. به همین منظور قصد داریم در این مقاله درمورد کاربرد نرم افزار CRM در مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن متبرکه توضیحات لازم را ارائه دهیم. بدین منظور عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

Managing vows in CRM نذورات با سی آر ام
مدیریت نذورات با کمک سی آر ام. کاربرد CRM در نذری ها. نرم افزار مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن مذهبی.

مدیریت انواع نذورات و پرداخت آن ها

مسلمانان در اتفاقات گوناگون اقدام به نیت کار خیری در صورت رخ دادن اتفاقات خوب می کنند. به این نیت کردن اصطلاحا نذر می گویند. همچنین به ترک گناهی در ازای رخ دادن اتفاقی خوب نذر می گویند. به هرحال بعد از استجابت دعای افراد، مسلمانان خود را ملزم به اجرای نیتی که کرده اند می دانند. اجرای نیت ها نیز در انواع مختلفی صورت می گیرد. بعضا پرداخت نقدی پول به فقرا را نیت می کنند. برخی غذا دادن به افراد. برخی نیز ممکن است حتی با کمک غیر مادی به اشخاص نذر خود را ادا کنند.

برخی برای پرداخت پول و نذورات خود، شخصا اقدام به پرداخت مستقیم به افراد می کنند. برخی نیز ممکن است نذورات خود را به اماکن زیارتی و یا افراد مومن بسپارند تا آن ها این کار را انجام دهند. بنابراین اماکن زیارتی مثل مساجد و امام زاده ها همواره پذیرای نذورات مردم بوده است. برخی اوقات در مدیریت نذورات پرداختی توسط مردم سخت خواهد شد. چرا که ممکن است هرکدام به صورت های مختلف نقدی و غیر نقدی نذر خود را ادا کنند. همچنین نذورات غیر نقدی خود به چند شکل می تواند پرداخت شود. علاوه بر این ممکن است نذر افراد باید به دست گروه خاصی از مردم برسد که با تمامی این شرایط مدیریت نذورات کمی سخت خواهد شد و ممکن است نذورات مردم به درستی ادا نشود. در این صورت حق نذورات بر گردن مسئولین امام زاده ها و اماکن متبرکه خواهد ماند.

همچنین بخوانید مقاله ی: دلایل استفاده از CRM در دوران کرونا

کاربرد CRM برای دریافت دقیق نذرها

در عنوان قبل از اهمیت مدیریت نذورات بیان شد. بنابراین مدیریت نذورات امام زاده ها و اماکن متبرکه باید به درستی و بدون هیچ کم و کاستی صورت بگیرد. CRM نرم افزاری است که می توان به کمک آن مدیریت نذورات را به درستی و بدون هیچ خطایی انجام داد.از جمله مزیت های نرم افزار ذورات می توان به ثبت اطلاعات کامل و دقیق نذوران افراد اشاره کرد. با ثبت اسامی افرادی که نذر خود را تحویل می دهند می توان میزان نذر داده شده به طور کامل ثبت کرد.

ثبت نذورات در نرم افزار CRM هم برای نذورات نقدی امکان پذیر می باشد و هم نذورات غیر نقدی. حتی میزان و اندازه ی نذورات غیر نقدی مثل گوسفند، برنج، شیر، لباس و هر چیز دیگری که مردم به عنوان نذر در نظر می گیرند قابل ثبت می باشد. بنابراین با کمک نرم افزار مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن متبرکه هیچ نذری دچار کم و کاستی نخواهد شد. کم و کاستی های نذورات معمولا ممکن است بخاطر فراموشی و یا اشتباه افراد در خصوص مکان گذاشتن نذورات صورت بگیرد. و یا در برخی اوقات ممکن است که مبالغ نقدی اشتباها با پول های خود شخص جابجا شده باشد و میزان آن کم و یا بیشتر شود. در هر صورت CRM باعث جلوگیری از رخ دادن چنین اتفاقاتی خواهد شد.

نرم افزار مدیریت نذورات برای روش اجرای نذورات

در برخی از اوقات ممکن است افراد نیت خاصی را در چگونگی ادای نذر داشته باشند. مکن است برخی نذر خود را برای کمک به ساخت و یا خرید تجهیزات اماکن مابرکه و امام زاده ها در نظر گرفته باشند. ممکن است برخی نذر خود را برای کمک به فقرا داده باشد. و یا کارهای دیگری که می توان با پول نقد انجام داد. در این صورت مسئولین دریافت نذورات باید همان گونه که افراد درخواست کرده اند نذر را استفاده کنند. اما زمان هایی که تعداد نذورات زیاد می شود ممکن است حفظ چگونگی نذورات امکان پذیر نباشد. یا به هر دلیل دیگری کسئول نذورات چگونگی ادای نذر را به خاطر نیاورد. Managing vows in CRM

در چنین مواقعی CRM برای مدیریت نذورات به یاری مسئولین امام زاده ها و اماکن متبرکه خواهد آمد. چرا که با ثبت نذورات مردم در CRM می توان چگونگی ادای نذورات را نیز به ثبت رساند. در این صورت مسئولین نذورات ، هنگام ادای نذر ها به صورت دقیق اطلاع دارند که نذر هر شخصی به هر میزانی که هست باید صرف چه اموری شود.

Managing vows in CRM مدیریت نذورات بوسیله سی آر ام
مدیریت نذورات با کمک سی آر ام. نرم افزار مدیریت نذورات در امام زاده ها و اماکن مذهبی.
اطلاع رسانی به افراد پس از اجرای نذورات

با وارد کردن اطلاعات افرادی که نذر خود را تحویل داده اند می توان در هر زمان که نیاز بود با آن ها ارتباط برقرار کرد. بسیاری افراد همواره بر درستی اجرای نذر خود و یا زمان انجام آن شک دارند. ولی با استفاده از CRM می توان پس از ادای نذورات به افراد اطلاع رسانی کرد و آن ها را از اجرای نذر خود مطمئن ساخت. همچنین می توان عکس های اجرای نذورات غیر نقدی مثل قربانی کردن گوسفند، خرید تجهیزات اماکن متبرکه و امام زاده ها، پختن غذا و … از طریق راه های ارتباطی در CRM برای افراد ارسال کرد.

علاوه بر این می توان مناسبت های مختلف را به کمک CRM به افراد یادآوری کرد. با یادآوری مناسبت ها افراد در صورت داشتن نذر برای ادای آن اقدام خواهند کرد.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CRM رایگان
تماس با مدیر
بفرست...
Call Now Buttonمشاوره رایگان