facilities
بهترین و کاملترین نرم افزار CRM ایران قسمت اول
2019-07-05
انتخاب-نرم-افزار-CRM-رایگان
معرفی بهترین نرم افزار های رایگان CRM مدیریت ارتباط با مشتریان
2019-07-09

بهترین و کاملترین نرم افزار CRM ایران قسمت دوم

انتخاب بهترین نرم افزار CRM ایران

انتخاب بهترین نرم افزار CRM سی آر ام ایران

بهترین و کاملترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ( CRM یا سی.آر.ام ) در ایران کدام است؟

واقعا بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ( CRM یا سی آر ام ) در ایران کدام یک از نرم افزارهایی است ؟ آیا همه نرم افزار های CRM که در جستجوی گوگل نام آنها را مشاهده می نماییم؟ این سوال شبیه آن است که از یک فروشنده ابزار بپرسیم بهترین آچار برای تعمیرگاه ما کدام است؟ قطعا فروشنده با یک نگاه معنا دار، می پرسد : برای چه کاری می خواهید استفاده نمایید؟ مشاوره آنلاین برای یافتن بهترین نرم افزار CRM ایران راهکار حرفه ای ارائه شده توسط تیم مشاوران رکاما می باشد.

روش انتخاب بهترین نرم افزار CRM

فرض کنید که مدیران یک کسب و کار قصد می کنند که به سمت پیاده سازی سیستماتیک CRM در سازمان گام بردارند . پس برای آنها این سوال مطرح خواهد شد . بهترین نرم افزار CRM کدام است ؟ قطعا مشاوران کسب و کار با دیدن این سوال ، سریع قلم خود را بر می دارند . سؤال را به این صورت اصلاح می نمایند.

بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کار ما کدام است؟.

بله ، هر کسب و کار اقتضائات خودش را دارد. به نظر مشاوران رکاما ، اجرای موفق CRM و خرید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM سی آر ام ، وابستگی کامل به استراتژی ها، اهداف و شرایط درونی و بیرونی کسب وکار دارد.

چند قدم ساده برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM سی آر ام

قدم به قدم مشاوره راه اندازی نرم افزار بهترین CRM ایران

قسمت دوم

برای انتخاب نرم افزار CRM عجله نکنید . مشاوران رکاما ، برای آنکه مشتریان خود را در انتخاب آگاه سازند ، چند مرحله یا قدم را برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای هر کسب و کار طراحی و ارائه نموده اند .

در مطلب قبلی چهار قدم اول بیان شد، که می توانید اینجا کلیک کنید و آن را مطالعه نمایید.

قدم پنجم: تعریف راههای رسیدن به اهداف CRMّ و برنامه عملیاتی

برای آنکه بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید ، راهکارها و ابزارها را مشخص کنید . داشتن Action Plan یاری کننده مدیران است تا زمانبندی لازم برای رسیدن به اهداف پیاده سازی CRM تدوین نمایند.

وقتی شما اکشن پلان را برای پیاده سازی نرم افزار CRM در شرکت تدوین می نمایید در واقع موارد زیر را مشخص می کنید .

  • چه کسی یا کسانی باید درگیر این ماجرا شود؟
  • چه فعالیتهایی باید انجام شود؟
  • در چه زمانی هر فعالیت باید انجام شود؟
  • در چه محل و مکانی باید این فعالیتها صورت گیرد؟
  • چه منابعی باید برای انجام فعالیتها تامین شود؟

قدم ششم: نیازهایی که باید نرم افزار CRM رفع کند تعریف کنید

مدیران گامهایی تعریف شده را تا اینجا به درستی برداشته اند . حالا تصویر روشنی از نیازهای امروز و فردا در دست دارند . این نیاز ها باید به صورت فهرست وار تدوین و آماده شوند . نیازهایی که مرتبط می شود با انتخاب بهترین و کاماترین و کارگشا ترین نرم افزار CRM برای شرکت شما ، مشخص شده است.

قدم هفتم: نیاز های خود رااولویت بندی نمایید.

با توجه به اینکه ممکن است همه نیازهای شما این قابلیت را نداشته باشد که توسط نرم افزار CRM انتخابیتان برطرف شود. یا هزینه تهیه ماژول آن بالا باشد . یا ممکن است نیاز به برنامه نویسی و سفارشی سازی داشته باشد . لذا باید برای نیازهای CRM خودتان اولویت بندی داشته باشد. که بدانید کدام نیاز با چه هزینه ای باید زود تر بر طرف گردد.

قدم هشتم : در انتخاب نرم افزار CRM با خودتان رو راست باشید.

همیشه بهترین برندهای نرم افزار CRM ، بهترینهای آن نیستند . نیازهای مشتریان در استفاده از نرم افزار CRM با هم متفاوت است . شرکتهای تولید کننده نرم افزار CRM ، معمولا تمرکز خود را بر رفع نیازهای عمومی و بازارهای هدف و درآمدزا تر می نهند. لذا در زمان انتخاب نرم افزار CRM باید با خودمان رو راست باشیم . نرم افزار خودرو لوکس نیست که برای نمایش دادن خریداری شود.

لذا نرم افزاری بهترین نرم افزار CRM است که به را حتی بتواند بیشترین نیازها و خواسته های شرکت شما را بر طرف نمایید.

قدم نهم :ویژگیها ، امکانات و توانمندیهای نرم افزارهای CRM را گردآوری نمایید.

به سایت نرم افزارهای CRM سی .ار.ام مراجعه نمایید . فهرستی از همه امکانات نرم افزارهای CRM سی .ار.ام تهیه نمایید . امکانات آنها را به یک جدول انتقال دهید . بهتر است به همان جدول نیازهای شرکت منتقل کنید . هر امکان را در مقابل نیازی که می تواند برطرف نماید قرار دهید . اولویت بندی خود را اعمال نمایید . حالا متوجه می شوید که کدام نیاز های شما راهکار نرم افزاری دارند.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

پایان قسمت دوم

پاسخی بگذارید

دریافت بن تخفیف
Call Now Buttonمشاوره رایگان
تماس با مدیر
بفرست...