در باره گروه مهندسی و نرم افزاری رکاما

درباره ما

پرنیان

در طول بیش از یک دهه فعالیت و آشنایی و همکاری با صنایع و شرکتهای خدماتی آموخته ایم، راز موفقیت ارائه راهکارهای پیشرو است. همیشه راهکارهای نوآورانه، کلیدی برای گشایش قفلهای بسته در کسب و کار است.

رکاما با هدف تحول و سهولت کار مدیران در بازار نوین کسب و کار پا به عرصه وجود نهاد. تهیه ی نرم افزاری که بتواند اطلاعات مشتریان را نگهداری نماید و به وسایل و ابزارهای ارتباط جمعی متصل شود شروع کار بود. به مرور این نرم افزار توسعه یافت. توانست کارهای مشتریان را قابل پیگیری نماید و در سال 1385 به صورت آزمایشی ارائه گردید. کار با طراحی یک نرم افزار بسیار کوچک اما کارا شروع شد که می توانست اطلاعات اصلی مشتریان را ثبت نماید ، کارهای مشتریان را یاد آوری نماید و سوابق ارتباطی با آنها را نگه دارد .

با گذشت زمان و کسب تجربه های موفق تا سالهای 90 و 91 و ایجاد بازخوردهای مثبت مشتریان و سرازیر شدن پیشنهادت از طرف آنها ، تولید کنندگان نرم افزار دلگرم شده و اقدام به تشکیل تیم توسعه نمودند.

درگام دوم ایده پردازان رکاما تلاش خود را دوچندان کردند و بسته نرم افزاری خود را تکمیل تر کرده و قابلیت ها را ارتقا دادند و نسخه crm خود را روز به روز و گام به گام ارتقا داده ،تا جایی که با افزایش فروش بیشتر و ارائه بروزرسانی های ماهیانه ، تیم فروش و توسعه ی نرم افزار رکاما شاهد افزایش رضایتمندی مشتریان شد و پالسهای امیدوارکننده ی بیشتری دریافت نمودند و این خود دلیلی بود تا اکنون نرم افزار ارتباط با مشتری رکاما مجهزترین، کامل ترین و جذاب ترین نرم افزار بین همه crm ها باشد

سیل پیشنهادات و همکاری شگفت انگیز مشتریان در ارائه ی نظرات و معرفی به همکاران و دوستانشان ، سبب افزایش توان متخصصین ما گردید و این دلگرمی ها در سال های گذشته سبب گردیده تا ایده هایی که میتوانست امن ترین روش های حسابداری و مالی را رقم بزند به صحنه بیاید و نرم افزار مالی و حسابداری جامع رکاما در قلب مدیران موفق جای خود را محکم کند.

رکاما این موفقیت ها را پایان کار خود نمی دید. ایده ها، می باست صنعت و مدیران صنعتی را هم در عرصه تولید به آرامش خیال میرساند از این رو نرم افزار برنامه ریزی تولید با تلاش شبانه روزی تیم متخصصین رکاما به بازار صنعت و تولید معرفی گردید.

در سال های گذشته و با توجه به ایجاد بازار رقابتی فروش ، رکاما برآن شد تا علاوه بر رضایت مدیران بتواند مشتریان را هم به آسانی به خرید مورد نظرشان سوق دهد و راهکار رکاما ایجاد فضا و بستری رقابتی بین مدیران و مشتریان بود. باشگاه مشتریان رکاما نتیجه داد و رضایت مدیران و مشتریانشان را همیشه همراه داشته و دارد.

سال 97 را با تجربه ای دوازده ساله برآن شدیم تا حرکتی سریع و رو به جلو را در پیش گرفته و علاوه بر تکمیل و ارتقای ماهانه در نرم افزارهای موجود ، تولید نرم افزارهای تخصصی کسب وکار در زمینه های مختلف را نیز در دستور کار خود قرار داد که ثمره اش نرم افزار نوبت دهی، نرم افزار ویژه رستوران و فست فود، نرم افزار خدمات پس از فروش و… می باشد.

در پایان…

همه کسانی که با متخصصین رکاما، دوست و همکار هستند میدانند موفقیت پایان نیست بلکه گامی است برای شروع موفقیت های بعدی …