انتخاب بهترین نرم افزار CRM
آموزش مدیریت وظایف ، یادآور نرم افزارCRM
۱۳۹۸-۰۵-۱۲
انتخاب بهترین نرم افزار CRM
آموزش گزارش وظایف در نرم افزارCRM
۱۳۹۸-۰۵-۱۲

آموزش ورود اطلاعات از اکسل

انتخاب بهترین نرم افزار CRM

انتخاب بهترین نرم افزار CRM

ورود اطلاعات

ورود اطلاعات از اکسل

وارد کردن اطلاعات در CRM

همان طور که در قسمت « ۱-۲- » گفته شد می توان مخاطبین را با نرم افزار اکسل به راحتی و در زمان کم وارد کنیم. همچنین بصورت برعکس می توان مخاطبینی را انتخاب و در نرم افزار اکسل خارج کنیم.

برای وارد کردن اطلاعات مشتریان در نرم افزار اکسل باید فایل شماره ۱۳ و ۲۰ را ازاینجا دانلود کرد. پس از نصب فایل ۱۳ ، فایل ۲۰ را باز کرده و اطلاعات لازم را وارد می کنیم.

نکته ۱: اگر برای اولین بار از این ابزار استفاده می کنید ، فایل شماره ی ۱۳ را نیز دانلود و نصب کنید.

نکته ۲: توجه داشته باشید که در اکسل ستون هایی که مربوط به وارد کردن شماره می باشند ( فکس ، موبایل و…) باید به فرمت text  باشند. برای این کار پس از انتخاب ستون های مربوطه ، کلیک راست کرده و گزینه ی Format cells  را انتخاب می کنیم و در پنجره ی باز شده گزینه ی text را انتخاب و OK  را می زنیم.

در هنگام وارد کردن اطلاعات مخاطبین در فایل اکسل ، فیلد هایی تحت عنوان کد وجود دارد که ما می توانیم برای راحتی کار ، کد های مربوطه را از سمت چپ پنجره ی “وارد کردن اطلاعات از اکسل” انتخاب و مشاهده کنیم.

پس از وارد کردن اطلاعات مشتریان در این فرم ، آن را ذخیره کرده و با انتخاب گزینه ی “وارد کردن اطلاعات از اکسل” فایل ذخیره شده را انتخاب می کنیم.

پس از انتخاب فایل مربوطه، مخاطبین وارد نرم افزار شده و برای ذخیره ی آن گزینه ی ” افزودن لیست فوق به مخاطبان ” را انتخاب می کنیم.

نکته ی قابل توجه در اینجا این است که اگر شماره ای نامعتبر باشد و یا شماره ای تکراری وارد شده باشد ، نرم افزار CRMالماس این قابلیت را دارد که آن را تشخیص داده و ثبت نکند . در هنگام ثبت تعداد مخاطبین معتبر و نامعتبر نمایش داده می شود.

وارد کردن اطلاعات در CRM

جست و جوی مخاطبین

در قسمت جست و جو می توان به سادگی مخاطب های مورد نظر را جست و جو کرد .در جست و جوی مخاطبین می توان با استفاده از گزینه ی عنوان ، جست و جوی راحت تری انجام داد.تا اینجا تمامی توضیحات لازم درمورد مخاطبین و اطلاعات آن ها داده شد. در ادامه به سایر کاربرد های فوق العاده ی نرم افزار CRMالماس می پردازیم.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره باشگاه مشتریان
Call Now Buttonمشاوره رایگان
تماس با مدیر
بفرست...