شبکه
۱۳۹۸-۰۲-۱۸
customer relationship management
ارتباط پرونده مشتریان در CRM با بهره وری کارمندان
۱۳۹۸-۰۲-۱۸

راه حل در یک دفتر شلوغ

پشتیبانی و خدمات

پشتیبانی و خدمات نرم افزار سی.آر.ام CRM مدیریت ارتباط با مشتریان

راه هایی که میتوانید در یک دفتر شلوغ به طور متمرکز کار کنید.

خیلی سخته که در یک دفترکار شلوغ، بخواهید روی کار خود تمرکز کنید. در دفاتر کار دائم صدای صحبت کردن ها، گفتگوی در جلسات، حتی ترق تروق پخته شدن غذا یا کاغذ می تونه باعث حواس پرتی بشه.
پیشنهاد می شود موضوعات مرتبط با نرم افزار.مدیریت.ارتباط.با.مشتریان CRM سی.آر.ام را هم در سایت رکاما مطالعه نمایید.

اصلا گاهی همکارهای شما یادشون میره شما مشغول کارید. راههایی وجود دارد که شما بتوانید بدون توجه به همه ی ازدحام اطرافتان، متمرکز کر کنید.

نگران نباشید تقریبا در همه جای دنیا مشخص شده و با اعترافی که کارمندان می کنند به نوعی ثابت شده که کارمندان بیشتر ۸۹درصد نمیتوانند در کار خود تمرکز کنند. عوامل مختلفی سبب این پراکندگی حواس میشود. قبل از اینکه به راهکارهای متمرکز بپردازیم بد نیست بدانیم کاملا مردم روزانه چه کارهایی انجام می دهند.

با مطالعات انجام شده مشخص شده:

  • کارمندانی هستند که بحث فوتبال دیشب را مطرح می کند
  • کارمندانی دائم مشغول مزه انداختن و شوخی هستند
  • یک کارمند هست که در حال مطالعه روزنامه است
  • کارمند دیگری دیده شده مشغول دعا و چرخاندن تسبیح ااست
  • یک کارمند یواشکی کتاب و محتوی از اینترنت دانلود می کند
  • کارمندی هست که دائم موها و لباس خود را مرتب می کند
  • کارمندی ناراحت و آهسته با تلفن در حال صحبت  با همسر خود می باشد

خب همه ی این ها میتواند تاثیر مستقیم در تمرکز شما بگذارد. ما در اینجا برخی از کارها را که شما می توانید برای حفظ تمرکز خود انجام دهید بررسی می کنیم.
این موضوعات هم جداب است نرم افزار.مدیریت.ارتباط.با.مشتریان CRM سی.آر.ام

قراردادن یک هدفن در گوش

وقتی اطراف شما شلوغ است میتوانید بدون توجه به ازدحام موجود به موسیقی آرام مورد نظر خود گوش دهید و خود را از دنیای اطراف جدا کنید.

یک دنیای طبیعی

سعی کنید برای آنکه دنیای شما از دیگران مجزا شود یک سرای پر از گل در اطراف خود درست کنید، پر باشد از کاکتوس و گل و گیاه که آرامش طبیعت یک کوهستان جنگلی را به شما هدیه دهد.

ساعات آرامش

سخت گیرانه اطرافیان را متوجه کنید که ساعاتی هست که نباید حتی در اطراف شما تخفه آفتابگردان بشکند چون این ساعات شما متمرکز در کارتان هستید اگر اینطور پیش بروید، و بر این کار مسر باشید اطرافیانتان میفهمند باید شما را درک کنند.

شما بر محیط تاثیر بگذارید

همه ما میدانیم تغییرات رنگ، بو، دما و هوا تاثیر مستقیم بر عملکرد کار ما دارد. لذا سعی سعی کنید تمام این تغییرات را خودتان انجام دهید. خودتان نور محیط را تنظیم کنید. عکس و قاب اضافه کنید، مطمئن باشد تاثیرات شگرفی خواهید دید.

میز-کار-خلوت-با-نرم-افزار-مدیریت-ارتباط-با-مشتریان
میز-کار-خلوت-با-نرم-افزار-مدیریت-ارتباط-با-مشتریان

فهرست کارهای خود را بنویسید

از یادآور و نرم افزار.مدیریت.ارتباط.با.مشتریان سی.آر.ام CRM استفاده کنید. ابزارهای یادآور را جدی بگیرید. وقتی اینطور پیش رفتید همکاران شما برای شما اولویت تعیین نمی کنند.

میز سبک و تمیز

سعی کنید با وقت گذاشتن روزانه چند دقیقه و تمیز نگه داشتن میز کار خود، همیشه از به هم ریختگی دوری کنید تا ذهن شما هم آرامش یابد. برخی از نرم افزارهای crm با تعریف وظیفه، زمان بندی آن و قابلیت یادداشت گزاری و ایجاد دسترسی آسان به پرونده های مدنظر شما، میتوانند میز کاری تمیز و سبک را برای شما به ارمغان بیاورند.

·          نوشیدنی را جدی بگیرید

در حالی که مشغول بر انداز کردن وظایف و اولویت های کاری خود هستید با نوشیدن یک فنجان چای یا حتی شربت، به خود آرامش دهید تا دیگر اعضای بدن شما هم برای شما خوب کار کنند. آن ها را هر ۱ ساعت یا ۵ ساعت یکبار به تفریح فرا بخوانید. اگر شما واقعا دنبال منظم کار کردن هستید به توصیه هایی که طراحان و مشاوران رکاما ارائه می دهند توجه کنید.

آموزشهای CRM را در کانال سرواپ ببینید.

دیدگاه ها بسته شده است

باشگاه مشتریان
Call Now Buttonمشاوره رایگان
تماس با مدیر
بفرست...