۱۳۹۹-۰۸-۲۳
  Corona era and customer club 2

  جذب مشتری در دوران کرونا با باشگاه مشتریان ۲ | Corona era and customer club 2

  Corona era and customer club 2 . در این مقاله درمورد جذب مشتری در دوران کرونا به استفاده از باشگاه مشتریان بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۰
  Customer Club Benefits

  مزایای ایجاد باشگاه مشتریان Customer Club Benefits

  Customer Club Benefits. بسیاری افراد از مزایای باشگاه مشتریان غافل اند. با ایجاد باشگاه مشتریان در سازمان می توان به مزیت های زیادی دست پیدا کرد. در این مقاله درمورد مزیت ها و کاربرد های باشگاه مشتریان در سازمان بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۲
  Excellent customer club features

  بررسی سازمان برای راه اندازی باشگاه مشتریان

  Excellent customer club features . طراحی و امکانات کلی باشگاه مشتریان باید به گونه ای باشد که بازدهی مناسب را در مقابل هزینه ای که برای باشگاه می شود داشته باشد. بنابراین لازم است تا یک باشگاه مشتریان، دارای ویژگی هایی باشد که نتیجه بخش باشد. در این مقاله درمورد ویژگی هایی که یک باشگاه مشتریان باید داشته باشد بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۰۹
  Customer Club Grouping

  گروه بندی مشتری در باشگاه مشتریان

  امروزه باشگاه مشتریان به عنوان یکی از ابزار های رقابتی شناخته می شود. استفاده از باشگاه مشتریان دارای مزیت های فراوانی می باشد. در باشگاه مشتریان می توان مشتریان را دسته بندی کرد. در این مقاله درمورد چند نوع دسته بندی مشتریان توضیحات لازم ارائه شده است. Customer Club Grouping
  ۱۳۹۹-۰۹-۲۶
  Customer Club for Customer Satisfaction افزایش رضایتمندی مشتری با باشگاه مشتریان

  افزایش رضایت مشتری با باشگاه مشتریان

  Customer Club for Customer Satisfaction . افزایش رضایتمندی مشتریان همواره یکی از اهداف فروشگاه ها بوده است. چرا که با افزایش رضایت مشتراین سود فروشگاه نیز افزایش می یابد. باشگاه مشتریان یک ابزار برای افزایش رضایت مشتریان می باشد که در این مقاله به آن می پردازیم.
  ۱۳۹۹-۱۲-۱۴
  تفاوت باشگاه مشتریان و CRM چیست؟

  ۳ تفاوت مهم بین نرم افزار باشگاه مشتریان و نرم افزار CRM

  نرم افزار باشگاه مشتریان بهتر است و یا نرم افزار CRM؟ تفاوت های این دو نرم افزار چیست؟ در این مقاله به پاسخ این سوالات پرداخته شده است.
  ۱۳۹۹-۰۸-۲۰
  Customer Club in the Corona

  نقش باشگاه مشتریان در دوران کرونا

  Customer Club in the Corona . باشگاه مشتریان همواره به عنوان یکی از ابزار های کاربردی در جهت افزایش رضایت مشتریان استفاده می شد. اما باشگاه مشتریان در دوران کرونا از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در این مقاله درمورد باشگاه مشتریان و نقش آن در دوران کرونا بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۶
  Customer Loyalty Card کارت وفاداری مشتری

  کارت وفاداری مشتری | لویالیتی کارت

  Customer Loyalty Card . کارت وفاداری مشتریان یکی از ابزار های کاربردی در جهت افزایش رضایت مشتری می باشد. با ارائه ی این کارت به مشتریان می توان به سود بیشتری دست پیدا کرد. در این مقاله توضیحات لازم درمورد کارت وفاداری را خواهیم داد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۲۲
  Corona era and customer club جذب مشتری

  جذب مشتری در دوران کرونا با باشگاه مشتریان | Corona era and customer club

  Corona era and customer club . جذب مشتری در دوران کرونا با باشگاه مشتریان بسیار سودمند و موثر خواهد بود. در این مقاله درمورد چگونگی جذب مشتری در دوران کرونا به کمک باشگاه مشتریان بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۹-۲۵
  Customer orientation with customer club باشگاه مشتریان و مشتری مداری

  اصول مشتری مداری با باشگاه مشتریان

  Customer orientation with customer club . امروزه مشتری مداری در هر سازمان و فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. ابزاری که در این خصوص به مدیران کمک می کند نرم افزار باشگاه مشتریان می باشد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۱
  Excellent customer club features

  ویژگی های یک باشگاه مشتریان عالی | Excellent customer club features

  Excellent customer club features . طراحی و امکانات کلی باشگاه مشتریان باید به گونه ای باشد که بازدهی مناسب را در مقابل هزینه ای که برای باشگاه می شود داشته باشد. بنابراین لازم است تا یک باشگاه مشتریان، دارای ویژگی هایی باشد که نتیجه بخش باشد. در این مقاله درمورد ویژگی هایی که یک باشگاه مشتریان باید داشته باشد بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۷-۲۹
  Customer Club Advanced باشگاه مشتریان

  باشگاه مشتریان چیست؟ customer club

  امروزه باشگاه مشتریان به عنوان یکی از شاخص های رقابتی شناخته می شود. چرا که در بازار رقابتی حال حاضر جلب رضایت مشتریان یکی از موارد ضروری برای بقا در بازار می باشد. Customer Club Advanced
  ۱۳۹۹-۰۸-۲۷
  Customer Club Benefits in Restaurants

  مزایای باشگاه مشتریان در کافه و رستوران | Customer Club Benefits in Restaurants

  Customer Club Benefits in Restaurants . مزایای زیادی برای ایجاد باشگاه مشتریان در کافه و رستوران وجود دارد که ما در این مقاله به آن ها پرداخته ایم.
  ۱۳۹۸-۰۳-۲۰
  باشگاه مشتریان چیست؟

  باشگاه مشتریان و اتصال به CRM

  باشگاه مشتریان (Loyalty Club) چیست ؟ باشگاه مشتریان با نامهای متعددی شناخته می شود . از آنجمله می توان باشگاه هواداری، باشگاه وفاداری، باشگاه مشتریان وفادار را نام […]
  ۱۳۹۹-۰۸-۲۶
  Application of customer club in restaurants

  کاربرد باشگاه مشتریان در کافه و رستوران | Application of customer club in restaurants

  Application of customer club in restaurants . باشگاه مشتریان در کافه و رستوران نیز می تواند پیاده سازی شود. در این مقاله درمورد کاربرد های باشگاه مشتریان در رستوران ها و کافه ها توضیحات لازم داده شده است.
  ۱۳۹۹-۱۰-۰۷
  Customer Loyalty Management with Customer Club | باشگاه مشتری

  مدیریت وفاداری مشتری با باشگاه مشتریان

  Customer Loyalty Management with Customer Club . مدیریت وفاداری مشتری همواره مورد توجه قرار داشته است. چرا که با وفاداری مشتریان می توان سود فروشگاه و سازمان را افزایش داد. با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان رکاما می توان وفاداری مشتری ها را افزایش داد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۴
  The best customer loyalty software

  نرم افزار وفادار سازی مشتری

  The best customer loyalty software . باشگاه وفادار سازی مشتریان یک ابزار کاربردی در دنیای رقابت امروزه می باشد. یک باشگاه وفادار سازی عالی باید ویژگی هایی داشته باشد که ما در این مقاله به آن می پردازیم. بهترین نرم افزار وفادار سازی مشتریان
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۳
  Types of customer clubs انواع باشگاه مشتریان

  انواع باشگاه مشتریان | Types of customer clubs

  Types of customer clubs . باشگاه مشتریان دارای انواع مختلفی می باشد. برای اجرای باشگاه مشتریان در یک سازمان بهتر است با انواع آن آشنا شد. به همین دلیل در این مقاله درمورد انواع باشگاه مشتریان بحث خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹-۰۸-۱۷
  Types of customer loyalty cards

  انواع کارت وفاداری مشتری

  Types of customer loyalty cards . کارت باشگاه مشتریان به عنوان کارتی که باعث جلب رضایت مشتریان می شود شناخته شده است. کارت باشگاه وفاداری انواع مختلفی دارد. در این مقاله درمورد انواع مختلف کارت های اعتباری بحث خواهیم کرد.
  باشگاه مشتریان
  تماس با مدیر
  بفرست...
  Call Now Buttonمشاوره رایگان