اهمیت اصول مذاکره
اصول مذاکره با CRM
۱۳۹۹-۱۲-۲۳
مدیریت پیج اینستاگرام با نرم افزار CRM
مدیریت فروش در اینستاگرام با CRM
۱۳۹۹-۱۲-۲۳

نرم‌افزار CRM برای شرکت های دانش‌بنیان

نرم افزار CRM برای شرکت های دانش بنیان

مدیریت شرکت های دانش بنیان. سازماندهی شرکت با CRM رکاما. امکانات مدیریتی سی آر ام برای شرکت های دانش بنیان. قابلیت های نرم افزار رکاما.

شرکت های دانش‌بنیان در چند سال اخیر رشد خوبی داشته اند. این شرکت ها با گسترش علم و صنعت در کشور ایران توانسته اند راه خوبی را در پیش بگیرند. اما شرکت های دانش‌بنیان نیز از رقابت در بازار مستثنا نیستند و باید به رقابت بپردازند. در صورتی که یک شرکت دانش‌بنیان به درستی مدیریت نشود، قطعا با شکست مواجه خواهد شد. بنابراین استفاده از ابزارهای مدیریتی برای مدیریت این نوع شرکت ها الزامی می باشد. نرم‌افزار CRM برای شرکت های دانش‌بنیان یک ابزار بسیار کاربردی برای این شرکت ها می باشد.

در این مقاله قصد داریم در خصوص اهمیت و کاربرد های نرم‌افزارCRM برای شرکت های دانش‌بنیان، توضیحات لازم را ارائه دهیم. بدین منظور عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

نرم افزار مدیریتی برای دانش بنیان
مدیریت شرکت های دانش‌بنیان. سازماندهی شرکت با CRM رکاما. امکانات مدیریتی سی آر ام برای شرکت های دانش‌بنیان.

اهمیت استفاده از نرم‌افزار CRM در شرکت های دانش‌بنیان

شرکت های دانش‌بنیان همانند سایر شرکت ها دارای بخش های مختلفی می باشد. بخش هایی مثل ریاست، مدیریت، حسابداری،  بازاریابی و … . هر شرکت دانش‌بنیان باتوجه به میزان گستردگی که دارد، بخش های مختلفی هم دارد. بنابراین لازم است تا برای هر بخشی مدیریت جداگانه ای انجام داد. اما باتوجه به اینکه مدیریت بخش های مختلف در شرکت های دانش‌بنیان کار آسانی نمی باشد، بنابراین استفاده از نرم‌افزار CRM توصیه می شود. چرا که با استفاده از نرم‌افزار سی آر ام می توان به تمامی امور شرکت نظارت کرد و اقدامات لازم را به کمک آن انجام داد.

برای آنکه شرکت های دانش‌بنیان بتوانند تمامی امور مربوط به شرکت را به طور یکپارچه انجام دهند و اطلاعات آن را به طور کامل داشته باشند، می توانند از CRM رکاما استفاده کنند. چرا که نرم‌افزار CRM رکاما تمامی امکانات و قابلیت های لازم برای شرکت های دانش‌بنیان را در خود جای داده است. جامعیت و یکپارچگی نرم‌افزار CRM رکاما به شرکت های دانش‌بنیان کمک می کند تا امور خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. همچنین CRM رکاما، مدیران و اعضای شرکت های دانش‌بنیان را از هر نرم‌افزاردیگری بی نیاز خواهد کرد.

کاربرد های نرم‌افزارCRM رکاما برای شرکت دانش‌بنیان

اکنون که اهمیت استفاده از نرم‌افزارCRM در شرکت های دانش‌بنیان بیان شد، به کاربردهای این نرم‌افزار در شرکت های دانش‌بنیان می پردازیم. همان طور که بیان شد نرم‌افزار سی آر ام رکاما بسیار جامع می باشد. به همین دلیل بیان جزئیات کاربرد های CRM در این مقاله امکان پذیر نمی باشد. اما قصد داریم در این مقاله به مهم ترین نکات و کلیات کاربردهای CRM برای شرکت های دانش‌بنیان بپردازیم. اگر با نرم‌افزار CRM به طور کامل آشنا نیستید، می توانید مقاله ی مدیریت ارتباط با مشتری چیست را نیز مطالعه نمایید.

مدیرانی که قصد دارند از کاربردهای کامل این نرم‌افزار آگاه شوند، می توانند با کارشناسان رکاما تماس بگیرند و نیازهای خود را بیان کنند. اما مهم ترین کاربردهای CRM رکاما در شرکت های دانش‌بنیان چیست؟ برای اطلاع از پاسخ این سوال ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید. همچنین در صورت داشتن سوال در خصوص اجرای CRM در شرکت دانش‌بنیان می توانید با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید.

ثبت اطلاعات شرکت های دانش‌بنیان در نرم‌افزار CRM

مهم ترین کاربرد نرم‌افزار CRM برای شرکت های دانش‌بنیان، ثبت تمامی اطلاعات و اتفاقات در نرم‌افزارسی آر ام می باشد. هر اطلاعاتی که شرکت نیاز دارد که ثبت شود، به راحتی با CRM رکاما امکان پذیر می باشد. اطلاعاتی مثل اطلاعات مخاطبین که خود به چند بخش تقسیم می شود. همچنین اطلاعات برگزاری جلسات، وظایف کارمندان، رویدادها، نامه نگاری ها، مرخصی ها، اسناد و مدارک، فاکتورها، موجود محصولات و به طور کلی هر جزئیاتی که در شرکت دانش‌بنیان رخ دهد، در نرم‌افزار CRM رکاما ثبت می شود.

دسترسی به این اطلاعات نیز بستگی به نوع آن دارد. یعنی مدیر شرکت دانش‌بنیان می تواند در تنظیمات نرم‌افزار CRM رکاما تعیین نماید که چه فردی در شرکت می تواند به چه اطلاعاتی دسترسی داشته باشد. به طور مثال می توان دسترسی اسناد مهم را برای تمامی افراد به غیر از مدیریت محدود کرد و یا می توان دسترسی اسناد مربوط به بخش حسابداری و فاکتورها را تنها برای کارمندان مربوط به بخش حسابداری تنظیم نمود. بنابراین حفظ اطلاعات شرکت های دانش‌بنیان با کمک CRM رکاما به خوبی انجام خواهد شد. با وجود امکان اعمال دسترسی افراد برای CRM، اطلاعات به صورت یکپارچه ثبت خواهند شد. بنابراین در مدیریت شرکت های دانش‌بنیان در هر زمان که بخواهد می تواند اطلاعات شرکت را به طور کامل مشاهده نماید.

کاربردهای نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت
قابلیت های نرم‌افزار رکاما. امکانات مدیریتی سی آر ام برای شرکت های دانش‌بنیان. مدیریت شرکت های دانش‌بنیان. سازماندهی شرکت با CRM رکاما.

انجام امور حسابداری شرکت های دانش‌بنیان

کاربرد دیگر نرم‌افزار CRM رکاما برای شرکت های دانش‌بنیان، انجام تمامی امور مربوط به حسابداری شرکت می باشد. که نرم‌افزار سی آر ام رکاما حسابداری پیشرفته ی شرکتی و همچنین عملیاتی را نیز دارا می باشد. بنابراین شرکت های دانش‌بنیان برای انجام امور حسابداری خود، نیاز به هیچ نرم‌افزار حسابداری دیگر نخواهند داشت. این قابلیت از نرم‌افزار CRM رکاما باعث می شود تا یکپارچگی اطلاعات حسابداری با سایر اطلاعات به طور کامل وجود داشته باشد.

با ثبت اطلاعات حساب ها در CRM در هر زمان که نیاز باشد می توان جزئیات حساب ها را بررسی کرد و ارتباط آن را با فرد و یا بخش مربوطه به راحتی مشاهده کرد. لازم به ذکر است که حسابداری پیشرفته عملیاتی و همچنین حسابداری شرکتی نرم‌افزار CRM رکاما به صورت یک نرم‌افزار جداگانه نمی باشد و تمامی کارهای مربوط به حسابداری شرکت، با همان نرم‌افزار CRM قابل انجام است. بنابراین انجام امور حسابداری یکی دیگر از خدمات CRM رکاما برای شرکت های دانش‌بنیان می باشد.

دریافت گزارشات با CRM

کاربرد دیگر نرم‌افزار CRM رکاما برای شرکت های ر، دریافت گزارشات می باشد. گزارشات می توان به صورت بازه های زمانی مشخص دریافت شود. مزیت گزارش گیری با نرم‌افزار CRM رکاما، جامعیت آن است. یعنی با استفاده از سی آر ام می توان گزارش هر اطلاعاتی که در این نرم‌افزار ثبت شده است را بدست آورد. با استفاده از گزارشات بدست آمده از شرکت دانش‌بنیان، می توان تصمیمات لازم را برای پیشبرد اهداف شرکت، اتخاذ نمود. برای آگاهی بیشتر از کاربرد گزارش گیری اطلاعات با نرم‌افزارCRM رکاما، کلیک کنید.

با استفاده از گزارشات می توان اطلاعات دقیقی از بخش های مختلف شرکت بدست آورد. به طور مثال می توان میزان فروش محصولات و یا خدمات را مورد بررسی قرار داد. همچنین می توان میزان موجودی محصولات را در قالب گزارشات مشاهده کرد. یا می توان عملکرد کارکنان شرکت را با نرم‌افزار CRM رکاما مورد ارزیابی قرار داد. این موارد تنها چند مثال از چندین کاربرد گزارش گیری با نرم‌افزار رکاما می باشد.

اگر قصد راه اندازی نرم‌افزار CRM را در شرکت دانش‌بنیان دارید، می توانید با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان و مشاوران رکاما شما را برای راه اندازی بهترین نوع CRM در شرکت خود، یاری خواهند کرد.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باشگاه مشتریان
Call Now Buttonمشاوره رایگان
تماس با مدیر
بفرست...