انبارداری با CRM
نرم افزار مدیریت انبار | نرم افزار انبارداری رکاما
۱۳۹۹-۱۰-۰۵
Manage customer behavior with CRM | نرم افزار CRM | سی آر ام چیست؟
مدیریت رفتار مشتری با نرم افزار CRM | منیج چیست | Manage customer behavior
۱۳۹۹-۱۰-۰۵

نرم افزار مدیریت رضایت مشتری با CRM

رضایت مشتریان در سازمان

مدیریت رضایت مشتریان با CRM رکاما

افزایش رضایت مشتری یکی از اصلی ترین هدف مدیران سازمان ها می باشد. چرا که سود سازمان همواره به مشتریان آن سازمان وابسته است. هرچقدر که رضایت مشتری های یک سازمان بیشتر باشد، فروش آن نیز بیشتر خواهد شد. همچنین با افزایش رضایت مشتری های سازمان، مشتریان جدیدی نیز به سازمان افزوده خواهد شد. اما برای افزایش رضایت مشتری ها باید بر رضایت و نظرات مشتریان مدیریت و نظارت کرد. مدیریت رضایت مشتری با نرم افزار CRM بسیار آسان خواهد شد. بنابراین با استفاده از نرم افزار CRM می توان به سود بیشتری دست پیدا کرد.

در این مقاله قصد داریم در خصوص کاربرد نرم افزار CRM برای مدیریت رضایت مشتری ، تحت عناوین زیر توضیحات لازم را ارائه دهیم.

بررسی رضایت مشتریان با CRM
نرم افزار مدیریت رضایت مشتری با CRM. کاربرد سی آر ام در افزایش رضایت مشتری

بررسی رضایت مشتری با ضبط مکالمات تلفنی در CRM

یکی از قابلیت های نرم افزار CRM رکاما ضبط مکالمات تلفنی می باشد. با ضبط مکالمات، تمامس صحبت های بین سازمان و مشتری ثبت می شود. فرقی نمی کند که کدام کارمند شرکت پاسخگو بوده است. در هر صورت امکان ضبط و سپس شنیدن مکالمه وجود دارد. همچنین تمامی جزئیات تماس اعم از تاریخ و ساعت تماس، نام مشتری، نام کارمند پاسخگو و موضوع تماس قابل مشاهده است. بنابراین در هر زمان که نیاز باشد می توان به صدای ضبط شده توسط نرم افزار CRM گوش فرا داد.

محدودیت دسترسی به مکالمات ضبط شده در CRM قابل تنظیم است. بنابراین برای هر کارمند می توان محدودیت  هایی را در این خصوص اعمال کرد. به طور مثال می توان دسترسی هر کارمند را برای شنیدن مکالمات ضبط شده ی کارمندان دیگر مسدود کرد. در این صورت هر کارمندی تنها می تواند به مکالمات انجام شده توسط خودش گوش دهد. یا حتی می توان دسترسی برای مکالمات خودش را نیز مسدود کرد.

مدیران سازمان ها می توانند با بررسی تماس ها و شنیدن صحبت های مشتری ها به رضایت آن ها پی ببرد. با شنیدن صدای ضبط شده می توان از مشکلات مشتریان آگاهی پیدا کرد. با آگاهی از مشکلات مشتریان می توان در جهت رفع آن ها تلاش کرد. بدین صورت مدیریت رضایت مشتری با نرم افزار CRM ( سی آر ام ) به صورت کاربردی صورت می گیرد.

بررسی رضایت مشتریان بعد از خرید

یکی از روش های کاربردی برای آگاهی از رضایت مشتری و افزایش آن، برقراری ارتباط با مشتری پس از چند روز از خرید مشتری می باشد. چرا که مشتری از محصول و یا خدمات خود استفاده کرده و می توان نظر او را درمورد محصول خریداری شده جویا شد. البته هر محصولی ممکن است نیازمند یک زمان مشخصی برای آگاهی از کیفیت آن باشد. بنابراین هر سازمانی این زمان را باتوجه به محصولاتی که دارد تعیین می کند. اما این زمان به هر میزانی که باشد لازم است تا یک یادآور برای کارمندان ایجاد شود. مدیریت رضایت مشتری به این طریق با نرم افزار CRM بسیار آسان خواهد شد.

یادآوری خودکار با نرم افزار CRM برای بررسی رضایت مشتریان بعد از خرید

با استفاده از نرم افزار CRM رکاما می توان پس از صدور فاکتور، یک یادآوری را تنظیم نمود. البته تنظیم این یادآوری به صورت خودکار نیز قابل انجام می باشد. سپس پس از گذشت زمان لازم از صدور فاکتور، یادآور ارتباط با مشتری در پنل کارمند مربوطه نمایان می شود. این یادآوری به عنوان وظیفه ای برای کارمندان ایجاد می شود. بنابراین کارمندان موظف هستند که به آن عمل کنند.

در این هنگام کارمندان با مشتری ها تماس برقرار کرده و نظرات و رضایت مشتریان را در خصوص محصولات جویا می شوند. این کار علاوه بر آگاهی از رضایت مشتری ها، حس خوبی را به مشتریان منتقل می کند. چرا که نظرخواهی بدین شکل نوعی احترام و ارزش گذاری به مشتری محسوب می شود. مشتری هنگامی که ببیند یک سازمان برای او ارزش قائل شده است، احساس رضایتمندی بیشتری می کند.

مدیریت رضایت مشتریان
کاربرد سی آر ام در افزایش رضایت مشتری CRM. نرم افزار مدیریت رضایت مشتری با CRM

مدیریت و دریافت نظرات مشتریان به کمک فرم های نظرسنجی

یکی از روش های مناسب برای دریافت نظرات مشتریان، ایجاد فرم های نظرسنجی می باشد. نظر سنجی در هر شاخه ای می تواند صورت گیرد. به طور مثال می توان در خصوص کیفیت محصولات، نحوه ی برخورد کارمندان، خدمات پس از فروش و یا هرچیز دیگری که باعث افزایش و یا کاهش رضایت مشتریان می گردد. بنابراین در دوره های مختلف می توان فرم های نظرسنجی را طراحی کرد و به بررسی نظرات مشتریان پرداخت.

یکی دیگر از کاربرد های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری جمع آوری و تحلیل نظرات مشتریان است. بدین گونه می توان به مدیریت رضایت مشتری های سازمان پرداخت. نرم افزار CRM اطلاعات فرم های نظرسنجی را جمع آوری کرده و داده های مربوط به آن را به مدیران سازمان نمایش می دهد. بدین صورت می توان به بررسی مدیریت نظرات مشتریان پرداخت و مشکلات سازمان را برطرف کرد.

مدیریت کارمندان سازمان با CRM برای افزایش رضایت مشتریان

نرم افزار CRM کاربرد ها و قابلیت های زیادی برای مدیریت کارمندان سازمان دارد. با این دسته از امکانات CRM رکاما کارهای کارمندان از نظم مناسبی برخوردار می شوند. همچنین نقاط ضعف کارمندان با کمک CRM رفع می شود. در این صورت کارمندان وظیفه ی خود را در زمان کمتر و با نتیجه ی بهتر انجام خواهند داد. هنگامی که کارمندان یک شرکت از کار خود رضایت باشند، با مشتری های سازمان ارتباط بهتری برقرار می کنند. در این صورت رضایت مشتریان نیز افزایش می یابد. و این کاربرد دیگری از نرم افزار CRM برای مدیریت رضایت مشتری های سازمان می باشد.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CRM رایگان
تماس با مدیر
بفرست...
Call Now Buttonمشاوره رایگان