Seminar management with CRM
مدیریت برگزاری سمینارها با نرم افزار CRM
۱۳۹۹-۱۱-۱۰
مدیریت صحیح بازار با نرم افزار CRM
مدیریت بازار با نرم افزار CRM
۱۳۹۹-۱۱-۱۰

مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM

مدیریت کنترل پروژه با CRM

نرم افزار مدیریت پروژ] ایرانی. مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM. بهترین نرم افزار CRM برای کنترل پروژه. مزایای سی آر ام در پروژه ها. نرم افزار مدیریت پروژه رایگان.

مدیریت کنترل پروژه ها کار آسانی نمی باشد. چرا که هر پروژه ای دارای فرآیند های مختلف می باشد که هر فرآیندی نیز نیازمند مدیریت می باشد. بنابراین به دلیل گستردگی امور مربوط به مدیریت کنترل پروژه، لازم است تا از ابزار های مناسب در این خصوص استفاده کرد. یکی از ابزار های پرکاربرد در این زمینه، نرم افزار CRM رکاما می باشد. این نرم افزار به دلیل قابلیت های مختلفی که در زمینه ی مدیریتی دارد، کار مدیران را آسان کرده است. مدیریت کنترل پروژه با CRM به کارهای مربوط به پروژه نظم می بخشد. همچنین سرعت انجام کارها را افزایش می دهد.

در این مقاله قصد داریم در خصوص مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM رکاما توضیحات لازم را ارائه دهیم. بنابراین پس از مطالعه ی این مقاله می توان به اهمیت مدیریت کنترل پروژه و کاربرد های نرم افزار CRM در این خصوص پی برد. در این راستا عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت. مطالعه ی صفحه نرم افزار CRM نیز توصیه می شود.

بهترین نرم افزار CRM برای مدیریت پروژه
نرم افزار مدیریت پروژه رایگان. نرم افزار مدیریت پروژ] ایرانی. مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM. مزایای سی آر ام در پروژه ها. بهترین نرم افزار CRM برای کنترل پروژه.

اهمیت مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM

مدیریت و نظارت بر پروژه ها باید به صورت جامع و کامل صورت بگیرد. هر پروژه ای دارای فرآیند های مرتبط به هم دیگر می باشد. بنابراین باید بتوان با نگاه های کلی نیز بر پروژه نظارت کرد. به همین علت لازم است تا مدیریت پروژه به صورت جامع صورت بگیرد. اما چگونه این امر انجام می شود؟ نرم افزار CRM رکاما تمامی ابزار های لازم برای امور مدیریتی را دارا می باشد. به همین علت با استفاده از نرم افزار CRM به راحتی می توان پروژه ها را به صورت جامع و کامل مدیریت کرد.

در برخی مواقع ممکن است چند پروژه با یکدیگر باید انجام شوند. بنابراین نیاز است تا همه ی آن ها به صورت دقیق مدیریت شوند. در این مواقع نیز می توان از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و یا همان CRM کمک گرفت. بنابراین می توان بدون نگرانی به مدیریت سایر پروژه های در حال انجام پرداخت. در نتیجه پروژه ها به بهترین شکل ممکن مدیریت می شوند و این امر منجر به تکمیل پروژه ها به بهترین شکل ممکن می شود.

نرم افزار CRM علاوه بر مدیریت جامع پروژه ها، قابلیت هایی دارد که بتوان هر فرآیند را نیز به صورت جداگانه به صورت دقیق مدیریت کرد. چرا که در نرم افزار CRM رکاما تمامی اطلاعات و کوچک ترین جزئیات به ثبت می رسد.

قابلیت های نرم افزار CRM برای مدیریت کنترل پروژه

اهمیت مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM به طور کلی بیان شد. اکنون قصد داریم قابلیت های این نرم افزار کاربردی را در خصوص مدیریت پروژه ها بیان کنیم. قابلیت هایی که هر کدام، کار مدیریتی را آسان و دقیق می کند. بنابراین با استفاده از قابلیت های زیر می توان پروژه ها به بهترین شکل ممکن مدیریت کرد. در نتیجه پروژه ها نیز به بهترین شکل ممکن انجام خواهند شد.

برای دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر نیز می توانید به صورت رایگان از مشاوره ی کارشناسان رکاما بهره مند شوید. همچنین مطالعه ی مقاله ی CRM مخفف چیست پیشنهاد می شود.

مدیریت حسابداری پروژه با CRM

انجام هر پروژه ای در هر زمینه ای نیازمند پرداخت هزینه های مختلفی می باشد. بنابراین یکی از فرآیند های مهم در خصوص اجرای پروژه ها، مدیریت هزینه ها و انجام امور حسابداری می باشد. نرم افزار CRM رکاما دارای حسابداری پیشرفته می باشد. با حسابداری پیشرفته ی CRM رکاما می توان تمامی امور مربوط به حسابداری و هزینه ها را انجام داد. دقت حداکثری این نرم افزار باعث می شود تا اشتباهات رایج در حسابداری به حداقل میزان خود برسد. جامعیت حسابداری نرم افزار رکاما باعث می شود تا مدیران سازمان ها از هر نرم افزار حسابداری دیگری بی نیاز شوند.

تمامی اطلاعات پرداخت هزینه ها نیز به صورت دقیق و همراه با جزئیات در CRM رکاما ثبت می شود. اگر هزینه ای به صورت غیر نقدی پرداخت می شود، تاریخ سررسید پرداخت آن به صورت پیامک و یا اطلاعیه ای به فرد مربوطه ارسال می شود. تاریخ دقیق پرداخت هزینه ها، فرد تحویل گیرنده ی هزینه و یا چک، نوع پرداخت، نوع هزینه و هر اطلاعات دیگری که مربوط به پرداخت هزینه اه باشد در نرم افزار CRM به ثبت می رسد. بنابرین مدیریت حسابداری پروژه با CRM به آسانی قابل انجام است.

مدیریت کنترل پروژه با CRM چیست؟
مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM. بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایران. مزایای سی آر ام در پروژه ها. CRM رایگان. بهترین نرم افزار CRM برای کنترل پروژه.

مدیریت اسناد پروژه

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان امکان ثبت تمامی اسناد وجود دارد. اسناد مربوط به حسابداری که در بخش قبلی به ان اشاره شد نیز قابل ثبت می باشد. بنابراین این قابلیت تکمیل کننده ی حسابداری پیشرفته ی CRM رکاما می باشد. علاوه بر این هر اسناد دیگری که مربوط به اجرای پروژه باشد نیز در نرم افزار رکاما قابل ثبت و ذخیره کردن می باشد. امکان تفکیک اسناد و دسته بندی آن ها نیز وجود دارد. بنابراین می توان برای هر پروژه ای اسناد مربوط به آن را به صورت دسته بندی شده ذخیره کرد.

در هر پروژه ای فرآیند های مختلفی نیز انجام می شود. اسناد مربوط به هر فرآیند نیز به صورت جداگانه قابل ذخیره سازی در نرم افزار CRM می باشد. و این قابلیت دیگری از مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM رکاما می باشد. در هر زمان که نیاز باشد مدیران می توانند به این اسناد دسترسی داشته باشند و آن ها را مورد بررسی قرار دهند. بنابراین سرعت انجام کار در این خصوص افزایش می یابد. علاوه بر این مشکلات دیگری مثل مفقودی اسناد پیش نخواهد آمد.

ثبت اطلاعات افراد درگیر با پروژه در نرم افزار CRM

برای انجام یک پروژه افراد مختلفی درگیر ان خواهند شد. چرا که هر پروژه قسمت های مختلفی دارد و فرد یا افرادی برای انجام هر مرحله از پروژه درگیر خواهند شد. برخی افراد مستقیم با پروژه در ارتباط هستند و برخی غیر مستقیم. اما در هر صورت نیاز است تا برای مدیریت بهتر پروژه بتوان با این افراد در ارتباط بود. نرم افزار CRM رکاما امکان ثبت اطلاعات افراد را به صورت کامل فراهم کرده است.

در نرم افزار CRM رکاما می توان اطلاعات افراد را به طور کامل ثبت کرد. اطلاعاتی مثل اطلاعات هویتی، شغل و حرفه، راه های تماس و برقراری ارتباط، علاقه مندی ها، تاریخ تولد، ارتباط افراد با سایر سازمان ها و یا افراد دیگر و هر اطلاعات دیگری که مدیران به ان نیاز داشته باشند را می توان در نرم افزار CRM ثبت کرد. بدین صورت در هر زمان که نیاز باشد می توان با افرادی که درگیر پروژه هستند ارتباط برقرار کرد و یا اطلاعات آن ها مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. در نتیجه مدیریت افراد درگیر با پروژه به وسیله ی CRM نیز قابل انجام می باشد.

اگر قصد مدیریت سمینارهای خود را دارید، مطالعه ی مقاله ی مدیریت برگزاری سمینار با نرم افزار CRM توصیه می شود.

برقراری ارتباط با افراد در کمترین زمان

همان طور که در بخش قبلی بیان شد یکی از اطلاعاتی که از مشتریان در نرم افزار CRM ثبت می شودف اطلاعات تماس افراد می باشد. بنابراین در کمترین زمان ممکن با جست و جوی اسم مخاطب می توان به اطلاعات تماس او دست پیدا کرد. برقراری ارتباط با افراد در نرم افزار CRM به راحتی قابل انجام است. چرا که راه های برقراری ارتباط مثل تماس تلفنی، ارسال پیامک، ارسال ایمیل، ارسال فکس و سایر راه ها به نرم افزار CRM متصل می شوند. برقراری ارتباط توسط مشتریان نیز با نرم افزار CRM انجام می شود.

برای برقراری تماس تلفنی کافیست تا بر روی تماس با مخاطب مورد نظر کلیک شود. و یا برای ارسال پیامک کافیست متن پیام در CRMرکاما نوشته شود و سپس دکمه ی ارسال زده شود. سایر راه ها نیز به همین صورت انجام می شوند و تنها با چند کلیک ساده می توان با فرد مورد نظر تماس برقرار کرد.

CRM رایگان برای مدیریت کنترل پروژه
بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایران. CRM رایگان. مدیریت کنترل پروژه با نرم افزار CRM. بهترین نرم افزار برای کنترل پروژه.

تخصیص کارها به افراد با نرم افزار سی آر ام

برای انجام یک پروژه افراد زیادی درگیر انجام وظایف محول شده هستند. هر وظیفه ای باید به فرد و یا افراد متخصص در آن زمینه متحول شود. بنابراین مدیریت افراد درگیر در پروژه نیز از امور مهم کنترل پروژه می باشد. این امر با استفاده از نرم افزار CRM رکاما نیز قابل انجام می باشد. یعنی با استفاده از نرم افزار رکاما می توان مدیریت وظایف افراد را انجام داد. در این خصوص مطالعه ی مقاله ی نرم افزار مدیریت وظایف پیشنهاد می شود.

در ابتدا برای هر فردی وظیفه ی مشخصی تعیین می شود. زمان انجام وظیفه و توضیحات و شرح کامل وظیفه نیز تعیین می گردد. سپس نرم افزار CRM رکاما در زمان تعیین شده، وظیفه را به فرد مورد نظر یادآوری می کند. در این صورت افراد دیگر بدون هیچ بهونه ای به انجام وظیفه ی خود خواهند پرداخت. در هر زمانی که نیاز باشد می توان به بررسی وظایف انجام شده و یا نشده ی افراد پرداخت و مشکلات را بررسی کرد. بدین صورت مدیریت افراد و کنترل پروژه با CRM به صورت دقیق انجام خواهد شد.

تکرار وظایف

اگر فرد یا افرادی می بایست یک وظیفه را به صورت دوره ای انجام دهند، نرم افزار CRM وظیفه را مرتبا به آن ها یادآوری می کند. هر فردی که وظیفه ی خود را انجام می دهد، می تواند شرح کامل کارهایی که انجام داده است را در CRM ثبت کند. بدین صورت هیچ ابهام و یا اشکالی در خصوص انجام وظایف افراد بوجود نخواهد آمد. برای بررسی و ارزیابی افراد نیز می توان به شرح وظایف انجام شده ی افراد مراجعه کرد. در این صورت به راحتی می توان به عملکرد افراد نظارت کرد و مدیریت کنترل پروژه را به بهترین شکل ممکن انجام داد. انتقال وظایف یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار CRM رکاما می باشد که در مواقع نیاز می توان وظایف را به افراد دیگری منتقل کرد.

برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان رکاما در ارتباط باشید. همچنین در صورت ابهام و یا درخواست قابلیت های دیگر برای مدیریت کنترل پروژه در CRM ، می توانید با مجموعه رکاما تماس برقرار کنید. مشاوران رکاما شما را به صورت رایگان راهنمایی خواهند کرد. مطالعه ی مقاله ی بهترین باشگاه مشتریان ایران توصیه می شود.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CRM رایگان
تماس با مدیر
بفرست...
Call Now Buttonمشاوره رایگان