Customer behavior models مدل های رفتار مصرف کنندگان
مدل های رفتار مصرف کنندگان | Customer behavior models
۱۳۹۹-۱۰-۲۶
چطور با CRM مشتری جدید پیدا کنیم ؟
چطور با CRM مشتری جدید پیدا کنیم ؟
۱۳۹۹-۱۰-۲۶

نرم افزار رکاما و مدیریت کسب و کار | Rokama software and business management

Rokama software and business management مدیریت کسب و کار با CRM

Rokama software and business management . امکانات نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت. نرم افزار رکاما و مدیریت کسب و کار بهترین نرم افزار CRM. نرم افزار CRM رکاما چیست؟

هر کسب و کاری نیازمند مدیریتی قوی و جامع باشد. هر کسب و کاری که بتواند امور خود را به شکل صحیح مدیریت کند، می تواند در حیطه ی کاری خود به رقابت بپردازد. در غیر این صورت ممکن است از صحنه ی رقابت حذف گردد. اما مدیریت کسب و کار بدون ابزار های مروبطه کار آسانی نخواهد بود. بنابراین مجموعه رکاما یک ابزار فوق العاده کاربردی را در جهت مدیریت کسب و کار ها ایجاد کرده است. این ابزار تحت عنوان نرم افزار CRM رکاما و یا همان مدیریت ارتباط با مشتری نام دارد. با استفاده از نرم افزار CRM می توان در همه ی زمینه های کسب و کار، امور مدیریتی را به بهترین شکل ممکن انجام داد. Rokama software and business management

بدین منظور این مقاله در خصوص کاربرد های نرم افزار رکاما و مدیریت کسب و کار ها تدوین شده است. در این مقاله عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

نرم افزار رکاما Rokama software and business management
Rokama software and business management . امکانات نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت. قابلیت های CRM برای مدیریت سازمان. بهترین نرم افزار CRM. نرم افزار CRM رکاما چیست؟ نرم افزار رکاما و مدیریت کسب و کار.

مدیریت کسب و کار چیست؟ | Rokama software and business management

برای بررسی کاربرد های نرم افزار CRM رکاما و یا همان مدیریت ارتباط با مشتری در ابتدا لازم است با مفهوم کلی مدیریت کسب و کار آشنا شد. به طور کلی به سایر اموری که منجر به پیشبرد اهداف سازمان شود را مدیریت کسب و کار گویند. این امور در خصوص جذب رضایت مشتریان، کارمندان، سهامداران و سایر ذی نفعان انجام می شود. هنگامی که رضایت همگی افراد گفته شده بدست آورده شود، می توان گفت که مدیریت کسب و کار به بهترین شکل خود انجام شده است. Rokama software and business management

نرم افزار CRM رکاما برای تمامی امور مربوط به جلب رضایت افراد، امکانات متعددی را در خود جای داده است. امکانات و قابلیت هایی که سازمان ها را برای مدیریت کسب و کار خود از هر نرم افزار دیگری بی نیاز کرده است. بنابراین با نرم افزار CRM رکاما می توان رضایت تمامی افراد مرتبط با سازمان را افزایش داد. در نتیجه کسب و کار به سمت اهداف تعیین شده به راحتی پیش خواهد رفت.

قابلیت های نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت کسب و کار | Rokama software and business management

همان طور که بیان شد نرم افزار CRM رکاما در جهت جلب رضایت افراد نقش به سزایی دارد. اما این نرم افزار چه قابلیت هایی دارد که در خصوص امور مربوط به مدیریت کسب و کار کمک زیادی به مدیران سازمان می کند؟

نرم افزار CRM رکاما در تمامی زمینه های مدیریتی مدیران را در جهت پیشرفت کسب و کار یاری می کند. امور مدیریتی اعم از برنامه ریزی، سازماندهی، کار با کارمندان، کنترل عملیات، امور مربوط به حسابداری، انتخاب استراتژی، امور مربوط به بازاریابی، اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری های مدیرتی و هر آنچه که مروبط به امور مدیریتی می شود. در ادامه به توضیح قابلیت های نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت کسب و کار خواهیم پرداخت. Rokama software and business management

مدیریت کارمندان

یکی از وظایف مهم هر مدیر برای کسب و کار خود، مدیریت کارمندان می باشد. چرا که یکی از عوامل مهم در دفع و یا جذب مشتری، رقتار کارمندان آن سازمان می باشد. بنابراین لازم است تا تمامی رفتار ها و انجام وظایف کارمندان مورد بررسی قرار گیرد. نرم افزار CRM رکاما با امکانات مختلفی که در این خصوص دارد، مدیران را برای مدیریت کارمندان یاری می کند. یکی از این قابلیت ها امکان ایجاد وظیفه برای هر کارمند می باشد. در هر کسب و کاری کارمندان وظایف مربوط به خود را انجام می هند. بنابراین هنگامی که یک وظیفه باید در قبال مشتری و یا سازمان صورت بگیرد، کارمند مربوط به همان وظیفه باید آن را به درستی و در زمان لازم انجام دهد. Rokama software and business management

با نرم افزار CRM رکاما می توان برای تک تک اعضای کسب و کار وظایفی را ایجاد کرد. این وظایف می توانند به صورت خودکار و یا دستی ایجاد شوند. همچنین برنامه ریزی جهت ایجاد وظیفه در روز های آتی امکان پذیر می باشد. بنابراین با این قابلیت می توان وظایف کارمندان را به صحیح ترین شکل ممکن مدیریت کرد. علاوه بر این می توان بر چگونگی انجام این وظایف نظارت کرد. چرا که تمامی امور انجام شده در خصوص وظایف ایجاد شده در نرم افزار CRM رکاما ثبت خواهد شد.

نرم افزار CRM رکاما Rokama software and business management
Rokama software and business management . امکانات نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت. بهترین نرم افزار CRM. نرم افزار CRM رکاما چیست؟ نرم افزار رکاما و مدیریت کسب و کار. قابلیت های CRM برای مدیریت سازمان.

مدیریت امور مالی مربوط به کسب و کار

از دیگر قابلیت های نرم افزار CRM رکاما، مدیریت مربوط به امور مالی کسب و کار می باشد. چرا که نرم افزار CRM رکاما دارای بخش حسابداری نیز می باشد. بنابراین مدیران کسب و کار با مراجعه به این بخش می توانند تمامی امور مربوط به حسابداری کسب و کار خود را مشاهده نمایند. اطلاعات مروبط به حسابداری کسب و کار در نرم افزار CRM رکاما به صورت داده های آماری و نموداری نیز قابل مشاهده است. با استفاده این داده ها می توان برنامه های مالی لازم را برای کسب و کار انجام داد.

بخش حسابداری نرم افزار CRM رکاما بر اساس فاکتور هایی که در این نرم افزار ایجاد می شود، صورت می گیرد. بنابراین تمامی امور مربوط به فاکتور ها اعم از صدور فاکتور فروش، ثبت فاکتور خرید، پیش فاکتور، فاکتور اجناس مرجوعی و هر ثبت دیگری که مروبط به حسابداری باشد، در نرم افزار CRM رکاما به ثبت خواهد رسید. همچنین نحوه ی پرداخت اجناس خریداری شده و یا نحوه ی دریافت مبلغ اجناس فروخته شده نیز در نرم افزار CRM قابل ثبت و مشاهده خواهد بود.

بر این اساس مدیران کسب و کار ها با استفاده از نرم افزار CRM رکاما می توانند امور مالی مربوط به کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند. در نتیجه اشتباهات رایج در امور حسابداری به پایین ترین حد ممکن خواهد رسید. Rokama software and business management

مدیریت بازاریابی و بازاریابان با نرم افزار CRM رکاما

از دیگر قابلیت های نرم افزار CRM رکاما مدیریت بر انجام امور مربوط به بازاریابی و وظایف بازاریابان می باشد. چرا که تمامی فرآیند های مربوط به انجام بازاریابی در نرم افزار CRM رکاما قابل ثبت می باشد. از زمانی که سرنخ ها و مشتریان احتمالی پیدا می شود تا زمانی که یک محصول بهفروش می رسد، نرم افزار CRM در کنار مدیران و بازاریابان کسب و کار ها خواهد بود. این نرم افزار فرآیند بازاریابی را برای بازاریابان آسان تر می کند. بنابراین سرنخ های بیشتری تبدیل به مشتری خواهند شد.

همان طور که بیان شد تمامی امور مربوط به بازاریابی کسب و کار در نرم افزار CRM رکاما ثبت می شود. بنابراین مدیران کسب و کار ها در هر زمان که نیاز باشد می توانند به فرآیند بازاریابی و عملکرد بازاریابان نظارت داشته باشند. در این صورت هرگاه مشکل و یا نقطه ضعفی وجود داشته باشد می توان آن را پیدا کرد و در جهت رفع آن تلاش کرد. Rokama software and business management

با نظارت بر فرآیند بازاریابی و عملکرد بازاریابان، امور مربوط به بازاریابی کسب و ککار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. این نتیجه ی لذت بخش به کمک نرم افزار CRM رکاما به راحتی قابل دست یابی خواهد بود.

Rokama software and business management بهترین نرم افزار CRM چیست
Rokama software and business management . نرم افزار رکاما و مدیریت کسب و کار. قابلیت های CRM برای مدیریت سازمان. امکانات نرم افزار CRM رکاما برای مدیریت. بهترین نرم افزار CRM. نرم افزار CRM رکاما چیست؟
مدیریت ارتباط با مشتری با نرم افزار رکاما

کلمه ی CRM از عبارت مدیریت ارتباط با مشتری گرفته شده است. بنابراین یکی از اصلی ترین قابلیت های نرم افزار CRM رکاما مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. چرا که این نرم افزار تمامی امکاناتی که برای مدیریت ارتباط با مشتری نیاز باشد را در خود جای داده است. از برقراری ارتباط به روش های مختلف گرفته تا فروش محصول و خدمات پس از فروش و رسیدگی به شکایات و نظرسنجی های مشتریان. هر اموری که مربوط به ارتباط با مشتری باشد را می توان با کمک نرم افزار CRM رکاما مدیریت کرد.

مدیریت ارتباط با مشتری همواره یکی از اهداف مدیران کسب و کار ها بوده است. فرقی نمی کند که کسب و کار بزرگ باشد یا کوچک. در هر صورت مدیران کسب و کار ها باید ارتباط با مشتریان خود را به شکل صحیح مدیریت کنند. چرا که سود هر کسب و کاری وابسته به مشتریان آن سازمان است. اگر مشتریان یک سازمان به شکل صحیح مدیریت شوند، قطعا رضایت مشتریان افزایش خواهد یافت. با افزایش ضایت مشتریان نیز سود سازمان افزایش پیدا می کند. Rokama software and business management

برای دریافت مشاوره جهت دریافت نرم افزار CRM می توانید با کارشناسان مجموعه رکاما در تماس باشید. کارشناسان رکاما مدیریان کسب و کار ها را در جهت مدیریت صحیح و جامع به کمک CRM یاری خواهد کرد. چرا که کارشناسان CRM رکاما تجربه ی کافی در پیاده سازی نرم افزار CRM در انواع سازمان ها را دارند.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره باشگاه مشتریان
Call Now Buttonمشاوره رایگان
تماس با مدیر
بفرست...