Types of customer clubs انواع باشگاه مشتریان
انواع باشگاه مشتریان | Types of customer clubs
۱۳۹۹-۰۸-۱۴
What is CRM
مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟
۱۳۹۹-۰۸-۱۴

نرم افزار وفادار سازی مشتری

The best customer loyalty software

The best customer loyalty software . بهترین نرم افزار وفادار سازی مشتری . باشگاه وفادار سازی مشتریان . باشگاه هواداران . باشگاه مشتریان . بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان.

در دنیای امروزه رقابت با استفاده از نرم افزارها و تکنولوژی رنگ دیگری به خود گرفته است. چرا که با استفاده از تکنولوژی و امکانات امروزی می توان با هزینه های کمتر و با کیفیت بیشتر رقابت کرد. رقابت این ابزار ها در جذب مشتری می باشد. هرچه یک سازمان بتواند از ابزار و نرم افزار های بهتری استفاده کند، پیروز این رقابت خواهد بود. بنابراین آشنایی مدیران و رئیسان سازمان ها با این نرم افزار ها امری ضروری می باشد. برای آشنایی بیشتر با نرم افزار وفاداری مشتری، عناوین زیر توضیح داده خواهند شد.

The best customer loyalty software بهترین نرم افزار وفادار سازی مشتری
بهترین نرم افزار وفادار سازی مشتری. باشگاه وفادار سازی مشتریان

چرا باید از نرم افزار وفاداری مشتری استفاده کنیم؟

 نرم افزار های وفاداری مشتریان یکی از ابزار کاربردی در بالابردن رضایت مشتری از سازمان است. به همین علت مزیت اصلی و هدف نرم افزار وفادار سازی، جلب رضایت مشتری می باشد. جلب رضایت مشتری نیز باعث افزایش فروش و در نهایت افزایش سود خواهد شد. به همین علت صرف هزینه برای یک نرم افزار وفادارسازی به صرفه می باشد.

جلب رضایت مشتری با استفاده از نرم افزار وفادار سازی مشتری از طریق مختلفی صورت می گیرد. یکی از موارد مهم که منجر به رضایت مشتری می شود، ارائه ی خدمات و هدیه هایی در این نرم افزار می باشد. بدین صورت که افراد با تبدیل شدن به مشتری سازمان، می توانند از این خدمات بهره مند شوند. ارائه ی هدایا و مزایا در نرم افزار وفادار سازی احساس ارزشمند بودن مشتری را به افراد منتقل می کند. به همین علت مشتریان با احساس رضایت بیشتری اقدام به خرید می کنند. جهت اطلاع از کارت وفاداری مشتری کلیک کنید.

ویژگی های نرم افزار وفاداری مشتری

اجرای باشگاه وفادار سازی مشتریان همیشه منجر به افزایش سود مورد نظر نخواهد شد. چرا که برای اجرای این باشگاه لازم است تا بسیاری از مشخصات و فاکتورهای سازمان مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین تحقیق و بررسی در مورد نوع سازمان و موارد دیگر یکی از الزامات ایجاد باشگاه وفادار سازی مشتریان است. چرا که باشگاه وفادار سازی مشتری در چندین نوع قابل پیاده سازی و اجرا می باشد.

برخی از خصوصیات باشگاه وفادار سازی برای انواع مختلف باشگاه لازم الاجرا می باشد. چرا که این خصوصیات به نوع سازمان و محصولی که دارد ارتباط مستقیم ندارد. بنابراین مدیران سازمان می بایست باشگاه وفادار سازی ای انتخاب کنند که شامل موارد زیر باشد. در این صورت می توان گفت که بهترین باشگاه وفادار سازی مشتریان پیاده سازی شده است.

امتیاز گیری با روش های مختلف در نرم افزار وفادار سازی

در یک باشگاه وفادار سازی مشتریان می بایست روش های مختلفی را برای امتیاز دهی به مشتریان در نظر بگیرند. به این صورت مشتری با سختی کمتری می تواند امیتاز اخذ کند. با این کا رغبت مشتریان برای افزایش امتیاز خود بیشتر خواهد شد. رایج ترین اخذ امتیاز برای خرید محصولات سازمان صورت می گیرد. مشتریان می توانند با خرید بیشتر، امتیاز بیشتری دریافت نمایند. البته استراتژی مدیران در میزان امتیاز برای هر محصول می تواند متفاوت باشد.

 در صورتی که میزان سود تمامی محصولات یکسان باشد می توان امتیاز مشخصی را در ازای میزان خرید به مشتری اعطا نمود. همچنین در صورتی که میزان فروش محصولات مختلف یکسان باشد ولی میزان سود آن ها متغیر باشد می توان امتیاز را بر اساس میانگین سود محصولات در نظر گرفت. در صورتی که میزان سود هر محصول و میزان فروش محصولات متفاوت باشد، باید امتیاز اعطایی به مشتری را به نسبت سود محصول در نظر گرفت. چرا که اگر میزان امتیاز اعطای در باشگاه وفادار سازی مشتریان از حد مشخصی بالاتر باشد، سود سازمان کاهش خواهد یافت. این امر متناقض با هدف اجرای باشگاه وفادار سازی مشتریان است.

برنامه وفادارسازی مشتریان
برنامه وفاداری مشتری. نرم افزار وفادارسازی مشتری.

اعطای هدیه های متنوع در نرم افزار وفادار سازی

برای افزایش وفاداری و رضایت مشتریان بهتر است تا جوایز و هدیه های موجود در باشگاه وفادار سازی، دارای تنوع باشد. چرا که سلیقه ی مشتریان ممکن است باهم متفاوت باشد. در این صورت رضایت و وفاداری اکثریت مشتریان افزایش خواهد یافت. در صورتی که هدایای موجود در نرم افزار و باشگاه وفادار سازی مححدود باشد، ممکن است با سلیقه ی برخی از مشتریان همخوانی نداشته باشد و باعث کاهش وفاداری و رضایت مشتری شود.

 همچنین بهتر است در صورتی که سازمان دارای مشتریان خاصی می باشد، از جوایز مربوط به شخصیت مشتریان استفاده کند. به طور مثال اگر نرم افزار وفادار سازی برای سازمانی که تنها مشتریان آقا دارد بهتر است تنها از وسایل مردانه استفاده کند. و یا اگر نرم افزار وفادار سازی برای سازمانی که وسایل مربوط به کودک ارائه می کند، بهتر است تا جوایزی که در نظر گرفته مطابق با سنین مشتریانش باشد. برای اطلاع از انواع کارت وفاداری مشتری کلیک کنید.

اطلاع رسانی به موقع به مشتریان از نرم افزار وفادار سازی

قبل از پیاده سازی نرم افزار وفادار سازی مشتریان لازم است تا بررسی های لازم و مشاوره های کافی در این خصوص صورت گیرد. مشاورین ما می توانند راهنمای خوبی در این زمینه باشند. چرا که کارشناسان ما برای بسیاری از سازمان ها در انواع مختلف توانسته اند نرم افزار وفادار سازی مشتریان را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنند. پس از پیاده سازی نرم افزار وفادار سازی مشتریان ممکن است طبق تغییراتی که در سازمان بوجود می آید، استراتژی باشگاه تغییر یابد. البته این امر می تواند دلایل مختلف دیگری هم داشته باشد. به هر حال در صورت تغییر در نحوه ی امتیاز گیری و یا خرج امتیازات بهتر است تا به مشتریان عضو در باشگاه اطلاع رسانی شود.

با اطلاع رسانی تغییرات نرم افزار وفادار سازی، علاوه بر انتقال حس ارزشمند بودن به مشتری، آگاهی مشتریان را از نرم افزار وفادار سازی بالا می برد. همچنین ممکن است با اطلاع رسانی در نحوه ی امتیاز گیری مشتریان برای اخذ امتیاز ترغیب شوند. و یا اگر سازمان محصول جدیدی را در نرم افزار وفادار سازی مشتریان افزوده است، مشتریان ممکن است برای گرفتن آن اقدام به خرج امتیاز های خود نمایند.

طراحی مناسب نرم افزار وفادار سازی مشتریان

برای ایجاد یک باشگاه وفادار سازی مشتریان باید تم مناسب با سازمان اجرا شود. اگر سازمانی رسمی می باشد بهتر است از رنگ های شاد و فونت های کودکانه استفاده نکنند. اگر مشتریان باشگاه وفادار سازی از همه نوع قشری می باشند بهتر است یک تم عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

ایجاد خلاقیت در عین سادگی یکی از الزامات باشگاه وفادار سازی مشتری می باشد. اگر امکانات و طراحی باشگاه وفادار سازی به صورتی باشد که مشتری در آن سردرگم شود، باشگاه کارایی خود را کاهش می دهد. بنابراین برای چیدمان و طراحی منو ها باید دقت کافی صورت گیرد. همچنین دسترسی آسان به بخش های مختلف نرم افزار وفاداری مشتری، می تواند رضایت و خشنودی بیشتر مشتری را به دنبال داشته باشد.

نرم افزار وفاداری مشتری
برنامه وفادار سازی مشتر ی. نرم افزار وفاداری مشتریان. تعریف وفاداری مشتری.
دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان درمورد نرم افزار وفاداری مشتری

یکی دیگر از مواردی که برای داشتن نرم افزار وفادار سازی مشتری لازم می باشد، دریافت نظرات و پیشنهادات می باشد. دریافت نظرات مشتریان می تواند با ایجاد یک پلتفرم مناسب در باشگاه صورت گیرد. همچنین می توان برای دریافت نظرات مشتریان، به صورت دوره ای برای مشتریان نظر سنجی ایجاد نمود. انجام این عمل نیز تاثیر به سزایی در انتقال حس ارزشمند بودن مشتری خواهد داشت.

علاوه بر انتقال حس ارزشمند بودن مشتریان، اطلاع از سلیقه های مشتریان مزیت دیگر دریافت نظرات می باشد. با این کار مدیران می توانند کارایی نرم افزار وفادار سازی خود را افزایش دهند. البته بررسی دقیق و کارشناسی شده ی نظرات قبل از پیاده سازی آن ها از نکات حائز اهمیت می باشد. چرا که ممکن است اجرای برخی نظرات تنها منجر به کسب رضایت اقلیت مشتریان شود. بنابراین بری اجرای باشگاه وفادار سازی مشتری باید اکثریت مشتریان در نظر گرفته شود.

برای دریافت و اجرای بهترین باشگاه وفادار سازی مشتری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ارائه ی مشاوره ی کارشناسان ما شما را در ایجاد بهترین نرم افزار وفادار سازی مشتری یاری می کند.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باشگاه مشتریان
Call Now Buttonمشاوره رایگان
تماس با مدیر
بفرست...