Types of marketing انواع بازاریابی
انواع بازاریابی | مقاله درمورد انواع بازاریابی
۱۳۹۹-۰۹-۲۱
?What is office automation اتوماسیون اداری چیست
اتوماسیون اداری چیست؟ | ?What is office automation
۱۳۹۹-۰۹-۲۱

پیدا کردن مشتری برای طراحی سایت و کاربردهای CRM

CRM application for site designers نرم افزار CRM ( سی آر ام ) مدیریت ارتباط با مشتری

CRM application for site designers . کاربرد نرم افزار CRM برای طراحان سایت . مزیت های نرم افزار سی آر ام در سراحی سایت. مدیریت ارتباط با مشتری برای شرکت های طراحی سایت

چگونه می توان بازاریابی برای طراحی سایت انجام داد؟ آیا با CRM می توان به جذب مشتری برای طراحی سایت دست پیدا کرد؟ امروزه مشاغل مختلفی وارد عرصه ی رقابت شده اند که در گذشته رونق کمتری داشتند. یکی از شغل هایی که امروزه پیشرفت چشمگیری داشته است شغل طراحی سایت می باشد. این حرفه با گسترش ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ از رونق بیشتری برخوردار شد. با افزایش مشتریان طراحان سایت، جذب مشتری و مدیریت ارتباط با مشتری برای طراحان سایت ضروری تر شد. چرا که با رونق این حرفه تعداد افراد ورودی به این صنعت نیز افزایش پیدا کرد. بنابراین وجود نرم افزار CRM برای رقابت در این عرصه کمک زیادی به طراحان سایت کرد.

نرم افزار CRM کاربرد ها و مزایای زیادی در زمینه های مختلفی برای طراحان سایت دارد. به همین منظور قصد داریم در این مقاله درمورد کاربرد نرم افزار CRM و یافتن مشتری برای طراحان سایت توضیحات لازم را ارائه دهیم. عناوین زیر در این رابطه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

یافتن مشتری برای طراحی سایت
مدیریت ارتباط با مشتری در شرکت های طراحی سایت. نرم افزار CRM برای طراحان سایت. یافتن مشتری برای طراحی سایت.
مشتری طراحی سایت. جذب مشتری برای طراحی سایت.

بازاریابی سایت به کمک نرم افزار CRM

نرم افزار CRM در فرآیند بازاریابی سایت کاربرد های زیادی دارد. از پیدا کردن سرنخ گرفته تا فروش به مشتری. این کاربرد برای بازاریابی طراحان سایت نیز قابل استفاده است. طراحان سایت می توانند با کمک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری سرنخ ها را پیدا کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنند. سپس طبق نیاز مشتری می توانند خدمات خود را معرفی کنند. معرفی خدمات با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری از طریق ارسال کاتالوگ، ارسال پیام، ایمیل و … قابل انجام است. سپس با پیگیری های مجدد می توان خدمات خود را به مشتری ارائه داد.

تمامی مکاتبات صورت گرفته با مشتری های سایت در CRM ثبت می شود. بنابراین قبل از پیگیری های مجدد می توان به مکاتبات انجام شده مراجعه کرد و سپس با تسلط بیشتری با مشتری ارتباط برقرار کرد. برقراری ارتباط با مشتری از هر طریقی که صورت گرفته باشد توسط نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری قابل پیگیری می باشد. چرا که تمامی راه های ارتباطی با مشتری به CRM متصل است و پیام های ارسال شده و دریافت شده ثبت و ذخیره می شوند. طراحان سایت حتی با برقراری ارتباط با تلفن نیز می توانند به صدای ضبط شده توسط CRM گوش دهند.

مزایای بازاریابی با CRM برای طراحان سایت

یکی از مزایای نرم افزار CRM برای بازاریابی طراحان سایت امکان پیگیری پیام های گذشته می باشد. همان طور که بیان شد تمامی پیام ها و مکاتبات صورت گرفته بین مشتری و طراحان سایت در CRM ثبت می شود. بنابراین طراحان سایت با بررسی پیام ها می توانند در زمان مناسب مجدد خدمات خود را به مشتری ارائه کند. در مواقعی که مشتری برای بررسی کاتالوگ و خدمات از طراحان سایت فرصت می خواهد، بازاریاب و یا همان طراح سایت می تواند یک وظیفه را با عناون پیگیری برای خود تنظیم کند. سپس در زمان موعد به طراح سایت هشدار داده می شود که وظیفه ی پیگیری مشتری را انجام دهد.

از دیگر مزایای بازاریابی طراحان سایت با کمک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و یا همان CRM ( سی آر ام ) می توان به هدفمند بودن فرآیند بازاریابی اشاره کرد. چرا که یکی از کاربرد های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دسته بندی مخاطبین است. بنابراین طراحان سایت می توانند با دسته بندی سرنخ های پیدا شده مشتریان را دسته بندی کنند. سپس با تمرکز بر مخاطبینی که احتمال تبدیل شدن آن ها به مشتری بیشتر است می توان فروش بیشتری را درزمان کمتری انجام داد. بازاریابی چیست؟

ارسال پیامک های تبلیغاتی با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

یکی دیگر از کاربرد های نرم افزار CRM و یا همان مدیریت ارتباط با مشتری، جمع آوری اطلاعات تماس مشتریان است. بنابراین طراحان سایت در هنگام تماس هر شخصی می تواند اطلاعات تماس آن را در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ذخیره کند. طراحان سایت با داشتن اطلاعات مشتریان در هر زمانی که بخواهند می توانند با مشتری ارتباط برقرار کنند. بدین صورت می توانند پیامک های تبلغیاتی را نیز در زمان های مورد نیاز به مشتریان ارسال کنند. CRM application for site designers

یکی از کاربرد های نرم افزار CRM ( سی آر ام ) در تبلیغات انتخاب گروه هدف برای ارسال تبلیغ است. چرا که با دسته بندی مشتریان در نرم افزار CRM می توان تنها برای گروه خاصی از مشتریان پیام ارسال کرد. گروه بندی ای که متنساب با نیاز مشتریان صورت گرفته باشد تبلیغات را با بازده ی بیشتری انجام می دهد. بنابراین هزینه ی تبلیغات کاهش می باید. کاهش هزینه ی طراحان سایت یعنی سود بیشتر.

بازاریابی طراحی سایت
CRM application for site designers. بازاریابی طراحی سایت.
مدیریت ارتباط با مشتری برای شرکت های طراحی سایت. پیدا کردن مشتری برای طراحی سایت.

مدیریت کارمندان طراح سایت با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

از دیگر کاربرد های CRM برای شرکت های طراحی سایت علاوه بر بازاریابی سایت، بررسی عملکرد کارمندان می باشد که برای مشتریان طراحی سایت انجام می دهند. چرا که CRM علاوه بر مدیریت ارتباط با مشتریان سایت، مدیران شرکت را در خصوص بررسی عملکرد طراحان سایت نیز یاری می کند.

با پیاده سازی CRM در شرکت های طراحی سایت شرح گزارشات کارمندان در این نرم افزار ثبت می شود. در نهایت مدیران می توانند با دریافت گزارش های دوره ای عملکرد کارکنان را بررسی کرده و به بهبود آن ها بپردازد. با بهبود عملکرد طراحان، جذب مشتری بیشتری برای سایت صورت می گیرد.

ایجاد وظیفه برای کارکنان شرکت طراحی سایت

از دیگر کاربرد های CRM برای مدیریت کارمندان می توان به ایجاد وظیفه در نرم افزار اشاره کرد. چرا که نرم افزار CRM این قابلیت را دارد که بتواند برای هر کارمند به صورت جداگانه و در زمان مشخص وظیفه ای را ایجاد کند. بنابراین هیچ کارمندی در شرکت طراحی سایت از وظیفه ی خود غافل نمی شود و وظیفه ی خود را در زمان موعدد و به بهترین شکل انجام می دهد. حتی امکان ایجاد وظیفه به صورت خودکار در قبال رویدادها نیز امکان پذیر می باشد. با این ویژگی ها می توان بازاریابی بهتری برای طراحی سایت انجام داد.

در نرم افزار CRM رکاما امکان انتقال وظایف نیز وجود دارد. این قابلیت بخاطر انجام شدن وظایفی است که یک کارمند نتواند آن ها را انجام دهد. به طور مثال وظیفه هایی که در یک روز مشخص تعیین شده باشد و کارمند مجبور به گرفتن مرخصی شود، وظایف او به کارمند و یا کارمندان دیگری منتقل می شود. در نتیجه امور مربوط به بازاریابی طراحی سایت به تعویق نخواهد افتاد.

کاربرد نرم افزار CRM در ایجاد نظر سنجی برای طراحان سایت

یک ابزار مناسب برای تحلیل نظرات مشتریان طراحان سایت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. این نرم افزار با دریافت نظرات مشتریان طراحان سایت را در جهت بررسی و تحلیل نظرات یاری می کند. طراحان سایت می توانند با استفاده از نظرسنجی ها مشکلات و ایرادات کار خود را در خصوص جذب مشتری بیابند. در این صورت می توانند در جهت رفع این اشکالات تلاش کنند. نتیجه ی این کار افزایش رضایت مشتریان می باشد. با افزایش رضایت مشتریان میزان سود نیز بالا خواهد رفت. برای تکمیل این مقاله می توانید مقاله ی مزایای CRM در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

ما را برای تکمیل مطب دنبال کنید . آموزشهای ما را در کانال سرواپ و صفحه آموزشها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باشگاه مشتریان
تماس با مدیر
بفرست...
Call Now Buttonمشاوره رایگان